Księga kodów podświadomości

Podświadomość jest pilnym uczniem, który bada rzeczywistość i zapisuje wnioski na żelaznych tablicach. Umieszcza je w twoim umyśle w takim miejscu, żebyś nie zdawał sobie sprawy z ich istnienia.

To podświadomość kieruje twoim zachowaniem, uczuciami i myślami. Wydaje ci się, że czegoś pragniesz, ale w rzeczywistości to ona podsuwa ci tę tęsknotę i zmusza do jej zaspokojenia. Jeżeli kody w twojej podświadomości zostały prawidłowo zapisane, jesteś szczęściarzem. Jesteś zdrowy, zadowolony, masz poczucie sensu i spełnienia. Jeśli nie, to witaj w klubie. 99% ludzi nosi w sobie fałszywe kody podświadomości. Kiedy je poznasz i zrozumiesz, będziesz mógł je zapisać na nowo. I o tym jest ta książka.

Informacje dodatkowe o Księga kodów podświadomości:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2013-06-19
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7778-424-2

Kup książkę Księga kodów podświadomości

Księga kodów podświadomości - opinie o książce

Książkę przeczytałam dawno temu i do tej pory pamiętam, że otworzyła mi oczy na niektóre aspekty mojego postrzegania. I choć zgadzam się, że autorka czasami się powtarza i jak już tu parę osób napisało: leje wodę, to i tak oceniam pozycję wysoko. Na pewno pomaga w życiu, szczególnie jeśli wcześniej się tematu podświadomości jakoś specjalnie nie zgłębiało. Jest to dobre preludium do dalszych lektur na ten temat.

Avatar użytkownika - iwlin666
iwlin666
Przeczytane:2016-04-10, Ocena: 4, Przeczytałam, 12 książek 2016, Mam,
Wydawało mi się, że przelecę przez tę książkę jak wiatr. Niestety... każde zdanie zmusza do przemyśleń. Dzięki książce można przejść przez siebie i swoją podświadomość. Do tej książki można wracać niejednokrotnie.
Avatar użytkownika - aspazjaa
aspazjaa
Przeczytane:2013-07-10, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 tygodnie,
Z "Księgą kodów podświadomości" jest to samo, co z innymi książkami niepodróżniczymi Beaty Pawlikowskiej - treść każdej jest powieleniem poprzedniej. Każda czytana osobno zasługuje na 6, jeśli nie zna się treści żadnej innej. Ale kiedy czytasz je wszystkie po kolei - treść się rozmywa, zmieściłaby się w jednym tomie. Co nie zmienia faktu, że Beata Pawlikowska jest wspaniała. Jej radość życia, dobrze rozumiana pewność siebie, umiejętność cieszenia się każdą chwilą - zachwycają. W "Księdze kodów podświadomości", oprócz treści zawartej również w innych książkach, jest jednak pewne urozmaicenie. Beata wskazuje, co przeszkadza nam w osiągnięciu szczęścia w życiu. Kody podświadomości właśnie. Prawie każdy z nas ma je zapisane (wg autorki 99% z nas, sama kiedyś należała do tej miażdżącej większości), zapisały się łatwo, trudniej je wymazać, choć nie jest to, jak dowodzi Beata, niemożliwe. Krokiem do sukcesu jest ich zauważenie, bo kody sprytnie się kryją pod, zdawałoby się, oczywistościami.
Avatar użytkownika - helena610
helena610
Przeczytane:2013-07-17, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki (2013),
Trochę mam mieszane uczucia odnośnie tej lektury. Z jednej strony pojawia się bardzo wiele ciekawych i odnoszących się do rzeczywistego życia rad, a z drugiej strony pewne rzeczy są tak wielokrotnie powtarzane, że aż irytują... Jeśli ktoś ma ochotę przeczytać pomijając irytujące elementy to polecam jako poradnik napisany prostym językiem i łatwy w odbiorze.
Avatar użytkownika - Kamulka84
Przeczytane:2014-01-14, Ocena: 5, Przeczytałam,
Blondynka w Australii
Beata Pawlikowska0
Okładka ksiązki - Blondynka w Australii

Wombaty, dziobaki, misie koala i kangury. Eukaliptusy, które wybuchają ogniem, bo chcą spłonąć, żeby odrodzić się na nowo. Aborygeńskie czary, inicjacje...

Trening szczęścia
Beata Pawlikowska0
Okładka ksiązki - Trening szczęścia

Wciąż myślisz, że jesteś gorsza? Że świat cię nie lubi? Że nie zdarzy ci się nic dobrego? Ja też tak kiedyś myślałam. A potem odkryłam, że moim myśleniem...