Księga zaklęć i czarów

Przejmij kontrolę nad swoim losem i wyczaruj sobie życie pełne magii.

Poznaj zaklęcia, rytuały i czary współczesnej czarownicy.

Devin Hunter - profesjonalny okultysta, podcaster i wydawca czasopisma ,,Modern Witch", sięgając do prywatnej księgi czarów wydobywa z niej zaklęcia i czary: miłosne, uzdrawiające i ochronne. Dzieli się swoją niemal dwudziestoletnią praktyką i pokazuje, jak przejąć kontrolę nad własnym losem i realizować swoje przeznaczenie.

Ta niezwykła księga, pełna pięknych zdjęć i twórczej inspiracji, to mistrzowskie połączenie estetyki z ezoteryką i olśniewający pokaz sztuki magicznej. Zawarte w niej zaklęcia, przepisy, uroki i rytuały zawierają wskazówki w jaki sposób nawiązać współpracę z dynamicznymi energiami magicznym i spełniać najgłębsze potrzeby duchowe, fizyczne i emocjonalne. Autor rzuca nowe światło na pięć kluczowych zagadnień: miłość, uzdrawianie, ochronę, dobrobyt oraz wróżbiarstwo.

Dowiedz się, jak wróżyć i jak przyciągnąć bogactwo i czym jest sakiewka z urokiem na miłość. Jaką moc skrywa buteleczka tysiąca oczu, jak działa zaklęcie ,,słoik miodu" a jak ,,stopa czarownicy"? Poznaj podręcznik, który stanie się przepustką do życia pełnego magii.

Informacje dodatkowe o Księga zaklęć i czarów:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-07-14
Kategoria: Wiedza ezoteryczna
Tytuł oryginału: Modern Witch: Spells, Recipes&Workings

Tagi: Mistycyzm Historie miłosne okultyzm

Kup książkę Księga zaklęć i czarów

Księga zaklęć i czarów - opinie o książce

W ,,Księdze Zaklęć i czarów" Devin Hunter zebrał swoją wiedzę, konkretne czary, zaklęcia, receptury, uroki i rytuały, które są głównie jego autorstwa i które wypróbował w trakcie swojej wieloletniej praktyki. Przekazuje mnóstwo sposobów pracy z magią w postaci zaklęć ukierunkowanych na miłość, uzdrawianie, ochronę, dobrobyt i wróżbiarstwo. Przybliża pojęcia sztuki magicznej, pięć zasad, dzięki którym wzmocnimy skuteczność rzucanych czarów, zamieszcza wiele porad na początek magicznej drogi i pomaga stworzyć magiczne zaklęcia. Pokazuje, że sztuka magiczna jest przede wszystkim określonym stylem życia.

Cały materiał został bardzo dobrze przemyślany, opracowany i zaprezentowany w siedmiu rozdziałach przystępnie, bez rozwlekania poszczególnych tematów i konkretnie. To, czego mi zabrakło w tej publikacji, to listy wszystkich rytuałów w osobnym spisie, gdyż wówczas łatwiej można by było znaleźć ten, który nas interesuje.

Piękne wydanie z wieloma praktycznymi wskazówkami. Polecam!

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2021/08/880-ksiega-zaklec-i-czarow.html

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana