Kumpelki. Dzwonią koleżanki. Tom 1

Wymyślona przez autora hitu ,,Sisters" seria humorystyczna dla nastoletnich dziewczyn i o nastoletnich dziewczynach! Jessica chodzi do szkoły średniej i ma mnóstwo kumpelek. Jedne potrafią ją rozśmieszyć, innym może się ze wszystkiego zwierzyć, a jeszcze inne podziwia. Oczywiście są też chłopcy, tyle że oni pochodzą jakby z innego świata, co nie oznacza, że Jess nie chce im się podobać... Oto pełne humoru i niespodziewanych zdarzeń przygody nastolatki i jej koleżanek! Scenarzystą ,,Kumpelek" jest Christophe Cazenove, który odniósł wielki sukces serią ,,Sisters", a polskim czytelnikom znany jest również z opowieści ,,Kasia i jej kot" oraz ,,Mali bogowie". Za rysunki odpowiada Philippe Fenech, twórca ilustracji do znakomicie ocenianego cyklu przygodowo-humorystycznego ,,Ulysse!" czy przeznaczonej dla młodych odbiorców historii ,,Léo Passion Rugby".

Informacje dodatkowe o Kumpelki. Dzwonią koleżanki. Tom 1:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2022-06-03, Ocena: 4, Przeczytałem,

PRZYJAŹŃ NASTOLATEK

Christophe Cazenove powraca z nową serią. Tym razem mowa o ,,Kumpelkach", opowieści w sam raz dla miłośników takich tytułów twórcy, jak ,,Sisters". Czyli zabawnej opowieści o relacjach międzyludzkich w sam raz dla całej rodziny.

Jessica to uczennica szkoły średniej. I to uczennica, która na brak znajomych nie może narzekać. Kumpelki ją otaczają, potrafią bawić, ale i wzruszać. Z tymi może się zabawić, tym zazdrości, jeszcze inne podziwiać, kolejnym się zwierzać. A chłopakom chciałaby się podobać, nawet jeśli wydają się jej zupełnie obcy. A my obserwujemy jej losy, poznając coraz lepiej ją i jej świat.

Kumpelki. I kto jest najlepszy? Tom 2
Christophe Cazenove0
Okładka ksiązki - Kumpelki. I kto jest najlepszy? Tom 2

Drugi tom humorystycznej serii dla nastolatek o perypetiach Jessiki i jej najbliższych kumpelek. Dziewczyny wszystko robią razem - chodzą na zakupy, do...