Kurs szczęścia

Podświadomość jest jak dzikie, przestraszone zwierzątko. Trzeba je cierpliwie i wytrwale oswajać – bo dopiero wtedy pozwoli ci podejść bliżej i naprawdę się poznać. Wiesz dlaczego tyle razy wydawało ci się, że już wyprostowałeś wszystkie swoje myśli, a potem nagle odkrywałeś, że są tak samo poplątane jak zawsze? Bo za szybko ogłosiłeś zwycięstwo. Zapisów w podświadomości nie można zmienić w ciągu jednego dnia. I nie wystarczy jedna fantastyczna decyzja. Trzeba ją podejmować na nowo codziennie i ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć nowy sposób myślenia. Ta książka uczy właśnie tego. To interaktywne ćwiczenia, które kiedyś wymyślałam dla siebie, a teraz mam nadzieję, że także Tobie pozwolą przejść na jasną i czystą stronę życia.

Informacje dodatkowe o Kurs szczęścia:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2013-09-25
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7778-434-1

Kup książkę Kurs szczęścia

Kurs szczęścia - opinie o książce

Ostatnio mam chęć przyciągnąć szczęście. I zdrowie. Nic więcej nie potrzeba. Na półce z książkami pt. "Niedługo do przeczytania" akurat stała kolejna książka Beaty Pawlikowskiej. Mówi się, że autorka pisze o niczym. Uwielbiam książki, które rozwijają jednak muszę potwierdzić. Masło maślane. Mieszają mi się książki Pani Beaty. Wszystko kręci się wokół jednego tematu - podświadomości. Oczywiście jest to ważne, jednak przy którejś książce z kolei nie znalazłam nic odkrywczego. Czegoś co by wniosło większą wartość do życia. Plusem natomiast jest to że są tutaj ćwiczenia, które pozwalają uzmysłowić sobie czym jest dla nas szczęście. Jak je osiągnąć i walczyć o siebie, ale równie pozwolić innym cieszyć się każdym dniem. Ciężko ocenić tę pozycję. Temat mnie intryguje, jednak brakuje mi powiewu świeżości, nowego spojrzenia na świat. A samą autorkę lubię, bo nie boi się mówić o swoich słabościach. Brawo!
-------------------------------------------
#kursszczęścia #kursszczescia#makrama #beatapawlikowska#wieczórzksiążką #wiarawdobro#podświadomość#prawoprzyciągania#czytamkiedymogę #czytanie#zmniejszamstoshanby2020#bookworm

Avatar użytkownika - justsmileback
justsmileback
Przeczytane:2015-06-23, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2015,
Kolejna część z serii Beaty Pawlikowskiej. Lektura pozytywnie nastawiająca do życia, namawiająca do walki o swoje marzenia. Zawiera wiele mądrych cytatów, które łatwo zakodować w pamięci. Genialna na prezent! :))
Avatar użytkownika - aspazjaa
aspazjaa
Przeczytane:2013-12-31, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 tygodnie,
Najlepsza z książek poradnikowych Beaty Pawlikowskiej. Dlatego że to nie tylko poradnik, ale i zestaw ćwiczeń. Autorka zmusza czytelnika do zastosowania w rzeczywistości swoich rad. "Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, musisz się postarać", zaznacza. Zdecydowanie warto spróbować.
Avatar użytkownika - darr2
darr2
Przeczytane:2013-11-03, Ocena: 5, Przeczytałam, magiczne,
Pozytywny poradnik jak najbardziej :) Praktyczne ćwiczenia, systematyczne ich wykonywanie może każdego z nas przybliżyć do określonego, zamierzonego celu. Bardzo kreatywnie skonstruowana książka, dowód że można zmienić wszystko co się tylko zapragnie :)
Avatar użytkownika - iwona-w
iwona-w
Przeczytane:2013-09-27, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2013,
Napisany przystępnie, zabawnie poradnik. Pokazujący, że praca nad sobą nie musi jawić się jako ciężka praca, lecz realizacja dobrego planu. Autorka nie ukrywa, iż na tej drodze mogą pojawić się trudności. Pokazuje ich źródła i możliwości przezwyciężania.
Avatar użytkownika - azetka79
azetka79
Przeczytane:2013-09-26, Ocena: 5, Przeczytałam,
Bardzo trafne rady i porady związane z postrzeganiem siebie i świata. Pomocny poradnik w szukaniu szczęścia:)
Avatar użytkownika - madrill
Przeczytane:2013-11-19, Przeczytałam,
Moja dieta cud
Beata Pawlikowska0
Okładka ksiązki - Moja dieta cud

Próbowałam wielu różnych diet. I przegrywałam, bo robiłam to z nienawiścią do siebie.Az pewnego dnia zrozumiałam, żeciało podąża za umysłem...

Rozmówki. Francuski
Beata Pawlikowska0
Okładka ksiązki - Rozmówki. Francuski

Podróżnik dla podróżników. Na bazie swojego podróżniczego doświadczenia i notatek robionych podczas samotnych wypraw słynna...