#kursoksiążka. Zorganizuj się w 21 dni

#kursoksiążka „Zorganizuj się w 21 dni” to kompendium wiedzy w temacie organizacji czasu i praktyczne wskazówki, jak wprowadzić ją do swojego życia. 21 dni to właściwie 21 zagadnień, które krok po kroku poprowadzą Cię w kierunku ogarnięcia wszystkich tych obszarów, na których Ci zależy. Motywacja, perfekcjonizm, prokrastynacja, cele, narzędzia, rutyna i nawyki – to wszystko wpływa na to, jak działasz, jak planujesz i jak się organizujesz.

„Zorganizuj się w 21 dni” nie bez powodu nazwaliśmy #kursoksiążką. To połączenie książki i kursu. Co się z tym wiąże? Musisz z nią pracować! Nie obiecujemy, że będzie łatwo, ale obiecujemy, że będzie warto! Zainwestowany czas zwróci Ci się z nawiązką.

Polecamy Ci ją, jeśli chcesz:
- być lepiej zorganizowana,
- przestać nie mieć na nic czasu,
- poznać tajniki zarządzania sobą w czasie,
- skończyć z odkładaniem zadań na wieczne nigdy,
- zdobyć umiejętności niezbędne w nauce organizacji,
- dowiedzieć się, jakie konkretne zmiany wprowadzić na co dzień,
- mieć narzędzie do pracy nad sobą, a nie kolejną książkę, którą przeczytasz i odłożysz.

Uwaga:
Czytanie #kursoksiążki może być dla Ciebie niewygodne. A w zasadzie powinno być. Ta niewygoda nie jest niczym dziwnym; to wręcz pożądany efekt, który oznacza, że wchodzisz w obszar zmiany. A jak już wiesz – nie ma zmian bez zmian.

W #kursoksiążce „Zorganizuj się w 21 dni” znajdziesz ćwiczenia, tabele i pytania, dzięki którym będziesz wiedziała, jak zastosować zdobytą wiedzę w codziennym życiu. Szerokie marginesy i miejsce na notatki ułatwią Ci pracę.
Nie czytaj jej z włączonymi powiadomieniami na telefonie czy z odpaloną skrzynką mejlową. Tym razem chcemy Cię odciągnąć od świata online. Chcemy, byś pracowała w skupieniu, ciszy, w sprzyjających Ci warunkach.

Gotowa?
No to do dzieła!

Żródło:

Informacje dodatkowe o #kursoksiążka. Zorganizuj się w 21 dni:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021 (data przybliżona)
Kategoria: Zarządzanie i marketing
ISBN: 978-83-66587-13-7

Kup książkę #kursoksiążka. Zorganizuj się w 21 dni

#kursoksiążka. Zorganizuj się w 21 dni - opinie o książce

Avatar użytkownika - kalola
kalola
Przeczytane:2021-02-02, Ocena: 6, Przeczytałam, 12 książek 2021,
Promocja i sprzedaż biznesie online. Autentycznie, bez ściemy i po ludzku
Ola Budzyńska0
Okładka ksiązki - Promocja i sprzedaż biznesie online. Autentycznie, bez ściemy i po ludzku

Ebook i audiobook "Promocja i sprzedaż biznesie online. Autentycznie, bez ściemy i po ludzku" to mój zapis wszystkiego, co wiem o działaniach promocyjnych...

#kursoksiążka Asertywność i pewność siebie
Ola Budzyńska0
Okładka ksiązki - #kursoksiążka Asertywność i pewność siebie

#kursoksiążka Asertywność i pewność siebie to książka, która powstała z myślą o Tobie, jeśli... chcesz być asertywna i pewna siebie. Od razu...