Kusiciel

Nowa powieść autora "Faceta na telefon". 6,5 mln czytelników odwiedziło blog Adama. Była z nim bo palił się jak światło. Miałem w życiu wiele kobiet, zbyt wiele by je wszystkie tu wymienić. Zresztą większości z nich i tak nie pamiętam, a gdybym pamiętał to i tak nie chciałbym o nich pisać. Teraz w moim życiu jest Ona. Powinienem żałować że ją poznałem, lecz nie żałuję. Powinienem zapomnieć, a rozpamiętuję smak jej niebezpiecznie czerwonych ust, dotyk niecierpliwych dłoni, zapach jej podniecenia i to jak trudno było mi przy niej trzymać moją zachłanność na wodzy. Powinienem zapomnieć, a jestem opętany. Opętany pomimo tego, że obdarowywała mnie jedynie kłamstwami, że zniszczyła mój świat, że podjęła za mnie decyzję, że odebrała mi wszystko. Więcej niż wiedziałem że mam. Kiedyś łączyło nas wiele, dzisiaj łączą nas tylko sekrety. Do teraz wiedzieliśmy o nich tylko ona i ja. Do teraz . A.J. Gabryel kolejny raz zaprasza nas do męskiego umysłu. Z wielkim żarem, z zaciśniętymi pięściami przedstawia historię mężczyzny, za którego podjęto decyzję.

Informacje dodatkowe o Kusiciel:

Kusiciel - opinie o książce

Avatar użytkownika - dariaa_13
dariaa_13
Przeczytane:2016-05-18, Ocena: 4, Przeczytałam,
Miłosne pomieszanie z poplątaniem, być może dlatego, iż chyba po raz pierwszy w życiu czytałam historię miłosną z perspektywy mężczyzny. Książka ta niesie ze sobą sporo doznań, emocji i uczuć. Muszę przyznać, iż momentami mnie osaczała, m.in. poprzez długie opisy zbliżeń, niepewność bohaterów, ich niekonsekwencje w działaniach. Ostateczne przesłanie książki jest dla mnie negatywne: nie warto kochać i przywiązywać się, bo niesie to ze sobą ból i trudności w normalnym funkcjonowaniu. Myślę jednak, że warto poznać miłość z innej strony, tej mniej sielankowej, bardziej brutalnej, tej strony którą przedstawia "Kusiciel".
Avatar użytkownika - Azzmon
Azzmon
Przeczytane:2016-05-15, Ocena: 1, Przeczytałem, 52 książek 2016, Przeczytane,
Nie rozumiem "fenomenu" tego autora, a tej książki zupełnie. Nie jestem pewien czy to romans dla mężczyzn, poradnik czy po prostu własne doświadczenia erotyczno-miłosne autora. Jak najdalej od takich czytadeł. Brrrr.
Avatar użytkownika - koshi
koshi
Przeczytane:2015-01-19, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2015,
"Kusiciel" to historia dwojga ludzi, którzy poznają się na dyskotece i rodzi się między nimi ogromna namiętność. Jest ona aż tak chorobliwa, że doprowadza mężczyznę wręcz do obsesji. Bardzo silnie angażuje się on w tę relację, choć wcześniej miał dziewczyn na pęczki. Dochodzi nawet do tego, że jeździ pod dom kobiety i ją potajemnie obserwuje, nie potrafi też żyć niczym innym, tylko nią. Ona wypełnia jego myśli, jego pragnienia, wywołuje w nim nieokiełznane pożądanie. Sporo tu scen erotycznych, jedne są bardziej wysmakowane, inne raczej typowo "mechaniczne". Niektóre też mnie rozśmieszały, ponieważ autor tak ciągle podkręcał tempo, siłę doznań, brutalność i długość zbliżeń, iż miało się wrażenie, że kobieta po takich "atrakcjach" przez tydzień nie usiądzie na krześle, tak będzie "zdewastowana" ;) Takie to trochę było odrealnione. Zachwyciło mnie z kolei to, jak ładnie A.J. Gabryel potrafił oddać emocje targające bohaterami, wejść w ich uczucia i potrzeby. Zastanawiam się też, kto kryje się pod tym pseudonimem literackim, czy może to jakaś znana osoba, ale pewnie raczej nie. Chętnie sięgnę po inne książki tego autora.
Avatar użytkownika - paularossi
paularossi
Przeczytane:2015-04-16, Ocena: 6, Przeczytałam, 26 książek 2015, Mam,
''Miałem w życiu wiele kobiet, zbyt wiele by je wszystkie tu wymienić. Zresztą większości z nich i tak nie pamiętam, a gdybym pamiętał to i tak nie chciałbym o nich pisać. Teraz w moim życiu jest Ona. Powinienem żałować że ją poznałem, lecz nie żałuję. Powinienem zapomnieć, a rozpamiętuję smak jej niebezpiecznie czerwonych ust, dotyk niecierpliwych dłoni, zapach jej podniecenia i to jak trudno było mi przy niej trzymać moją zachłanność na wodzy. Powinienem zapomnieć, a jestem opętany. Opętany pomimo tego, że obdarowywała mnie jedynie kłamstwami, że zniszczyła mój świat, że podjęła za mnie decyzję, że odebrała mi wszystko. Więcej niż wiedziałem że mam. Kiedyś łączyło nas wiele, dzisiaj łączą nas tylko sekrety. Do teraz wiedzieliśmy o nich tylko ona i ja. Do teraz . '' W klubie, pewnego wieczoru Kusiciel poznaje kobietę, na której punkcie ma wręcz obsesję. stracił dla niej głowę. Zaczyna tam często przebywać żeby tylko mógł ją spotkać. Między nimi pojawia się namiętność, bardzo silna. Oboje będą musieli ponieść konsekwencje tego co się wydarzy.. Jaki będzie ich związek, czy będzie dane im być razem ? Bardzo emocjonalna książka, wzruszająca i tajemnicza. Dobrze się ją czyta. Nie wiem dlaczego ją tak bardzo lubię, być może dlatego, że autor ma niesamowity dar trafienia do czytelnika..
Avatar użytkownika - EratoCzyta
EratoCzyta
Przeczytane:2016-08-01, Ocena: 3, Przeczytałam, Moja półka, Przeczytane, Przeczytane 2016,
Avatar użytkownika - wdowa86
wdowa86