Kusiciel

''Miałem w życiu wiele kobiet, zbyt wiele by je wszystkie tu wymienić. Zresztą większości z nich i tak nie pamiętam, a gdybym pamiętał to i tak nie chciałbym o nich pisać. Teraz w moim życiu jest Ona. Powinienem żałować że ją poznałem, lecz nie żałuję. Powinienem zapomnieć, a rozpamiętuję smak jej niebezpiecznie czerwonych ust, dotyk niecierpliwych dłoni, zapach jej podniecenia i to jak trudno było mi przy niej trzymać moją zachłanność na wodzy. Powinienem zapomnieć, a jestem opętany. Opętany pomimo tego, że obdarowywała mnie jedynie kłamstwami, że zniszczyła mój świat, że podjęła za mnie decyzję, że odebrała mi wszystko. Więcej niż wiedziałem że mam. Kiedyś łączyło nas wiele, dzisiaj łączą nas tylko sekrety. Do teraz wiedzieliśmy o nich tylko ona i ja. Do teraz . '' W klubie, pewnego wieczoru Kusiciel poznaje kobietę, na której punkcie ma wręcz obsesję. stracił dla niej głowę. Zaczyna tam często przebywać żeby tylko mógł ją spotkać. Między nimi pojawia się namiętność, bardzo silna. Oboje będą musieli ponieść konsekwencje tego co się wydarzy.. Jaki będzie ich związek, czy będzie dane im być razem ? Bardzo emocjonalna książka, wzruszająca i tajemnicza. Dobrze się ją czyta. Nie wiem dlaczego ją tak bardzo lubię, być może dlatego, że autor ma niesamowity dar trafienia do czytelnika..

Informacje dodatkowe o Kusiciel:

Wydawnictwo: Filia