Kuszenie Gracie

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2019-06-19
Kategoria: Literatura piękna
ISBN: 9788381392556
Liczba stron: 432

Ocena: 5 (2 głosów)

Nikt tak pięknie nie mówi o miłości jak Santa Montefiore.

JOJO MOYES

Autorka bestsellerów, Santa Montefiore, powraca w niezapomnianej opowieści o miłości utraconej i odzyskanej, osadzonej w pięknej scenerii włoskich krajobrazów.

Gracie Burton mieszka w spokojnym Devon. Nieczęsto opuszczała tę miejscowość w ciągu ostatnich czterdziestu lat. Jej córka Carina prowadzi świetnie prosperujący interes w Londynie. Nie ma czasu dla swojej 17-letniej córki Anastazji, więc wysłała ją do szkoły z internatem. Jeszcze mniej czasu ma dla starzejącej się matki. Trzy kobiety niewiele o sobie wiedzą. Kiedy Gracie dostrzega reklamę tygodniowego kursu gotowania, prowadzonego na wsi w Toskanii, nie może się jej oprzeć. Przeznacza na podróż oszczędności życia. Carina i Anastazja towarzyszą jej, choć nie mają pojęcia, dlaczego Gracie namówiła je na tę przygodę. Nic nie wiedzą o kolejach losu Gracie, bo też babcia nieczęsto o nich wspominała. Nie mają pojęcia, jaki niebywały sekret skrywa.

Każdy, kto lubi Joanne Harris lub Mary Wesley, pokocha nastrojowe romanse Montefiore.

Mail on Sunday

Santa Montefiore trafia w sedno jak mało która pisarka.

SARRA MANNING

Tagi: Współczesna proza literacka

Kup książkę Kuszenie Gracie

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Kuszenie Gracie

Avatar użytkownika - Stenka
Stenka
Przeczytane:2020-05-03, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2020,

Opowieść o wielkiej miłości, ale też o relacjach międzludzkich; w rodzinie i nie tylko. Mamy tu diagnozę dlaczego relacje między matką i córką lub babcią i wnuczką kuleją, ale mamy także receptę jak je uzdrowić. Autorka racjonalnie to przedstawiła. Książkę czyta się z przyjemności  i zaciekawieniem tego coś wydarzy dalej. Urzekające są piękne opisy Toskanii.

Link do opinii
Avatar użytkownika - damonowa
damonowa
Przeczytane:2019-08-02, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2019,
Inne książki autora
Spotkamy się pod drzewem ombu
Santa Montefiore0
Okładka ksiązki - Spotkamy się pod drzewem ombu

Sofia Solanas dorasta na wspaniałym ranczu położonym na argentyńskiej pampie. Rozpieszczoną, upartą i dumną dziewczynkę kochają wszyscy, z wyjątkiem matki...

Dziewczęta z Castle Deverill
Santa Montefiore0
Okładka ksiązki - Dziewczęta z Castle Deverill

Dziewczęta z Castle Deverill to druga część Kronik Deverillów i kontynuacja bestsellera Pieśni o miłości i wojnie.Jest rok 1925. Wojna dawno się...

Zobacz wszystkie książki tego autora