Lady Whistledown kontratakuje

Ocena: 4 (1 głosów)

Najnowsze sekrety świata bridgertonów prosto od lady Whistledown, nieuchwytnej autorki kroniki towarzyskiej z okresu regencji!

Julia Quinn zachwyca: Czarujący łowca posagów zostaje złapany przez najbardziej pożądaną debiutantkę sezonu... Teraz zaś musi udowodnić, że chce skraść serce, a nie majątekdamy.

Suzanne Enoch zwodzi: Niewinna panienka, która całe życie starannie unikała skandali, nagle - i w tajemnicy - staje się obiektem zalotów najbardziej znanego londyńskiego hulaki.

Karen Hawkins kusi: Ciągle podróżujący wicehrabia wraca do domu, by ożywić namiętny ogień swojegomałżeństwa... Tu jednak odkrywa, że niełatwo mu będzie ponownie zdobyć swą piękną, nieprzejednaną żonę.

Mia Ryan czaruje: Prześliczna, niezależna służąca traci głowę, kiedy szarmancki książę okazuje jej romantyczne zainteresowanie... co prowadzi do skandalu, który może zrujnować ich oboje.

Tego wszystkiego dowiecie się tylko od lady Whistledown!

,,Jeśli nigdy nie czytaliście opowieści romantycznych, zacznijcie od tej książki!"

,,Washington Post"

Informacje dodatkowe o Lady Whistledown kontratakuje:

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 2024-03-26
Kategoria: Romans
ISBN: 9788383351797
Liczba stron: 534
Tytuł oryginału: Lady Whistledown Strikes Back

więcej

Kup książkę Lady Whistledown kontratakuje

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Dodaj cytat
REKLAMA

Zobacz także

Lady Whistledown kontratakuje - opinie o książce

Avatar użytkownika - burgundowezycie
burgundowezycie
Przeczytane:2024-05-06, Ocena: 4, Przeczytałam,

“Lady Whistledown kontratakuje” to antologia, autorstwa czterech autorek Julii Quinn, Suzanne Enoch, Karen Hawkins i Mii Ryan, które zabierają nas w podróż do świata regencji, pełnego intryg, romansów i tajemnic.

 
💋 Zbiór otwiera opowiadanie “Pierwszy pocałunek” Julii Quinn, przedstawiając nam historię łowcy posagów, który nagle zostaje złapany w sidła miłości. Quinn z wirtuozerią maluje obraz społeczeństwa regencyjnego, gdzie miłość jest równie nieprzewidywalna jak los na salonowych tańcach.

 
💘🫢 Suzanne Enoch w “Najlepszy z obu światów” opowiada o niewinnej panience, która staje się obiektem zalotów znanego londyńskiego hulaki. To intrygująca opowieść z tajemnicami i skandalem w roli głównej. 

 
🧊❤🔥 Karen Hawkins w “Dla mnie jedyny” wprowadza nas w świat małżeństwa na krawędzi. Hawkins z finezją ukazuje skomplikowane relacje między małżonkami, przeplatane nutą nostalgii i nadziei na nowy początek.

 
🩷🤫 Zbiór domyka czarujące opowiadanie Mii Ryan “Ostatnia pokusa” o zakazanej miłości między księciem a młodą kobietą marzącą o niezależności. Mezalians, który prowadzi do skandalu, jest przedstawiony z delikatnością i wyczuciem.


Wszystkie te opowiadania otwiera fragment Kroniki Towarzyskiej Lady Whistledown, która snuje wątki i domysły splatając historie bohaterów. Jest to element opowiadań, który zaostrza na nie apetyt oraz czyni lekturę niezwykle wciągającą i niemalże nieodkładaną. W opowiadaniach nie brakuje również wątków suspensu i kryminalnych takich, jak np. zniknięcie bransloteki Lady Neeley, które dodatkowo zaciekawiają i sprawiają, że książkę czyta się jednym tchem aż do ujawnienia sprawcy.

 
„Lady Whistledown kontratakuje” to znakomita antologia, która przenosi nas w świat pełen namiętności i niezwykłych miłosnych przygód, oferując niezapomniane doznania i potwierdzając, że żaden sekret nie jest bezpieczny przed nieuchwytną i błyskotliwą Lady Whistledown.

 
Dziękuję za zaufanie i egzemplarz do recenzji od @zysk_wydawnictwo (współpraca reklamowa) 🩷.

Link do opinii
Recenzje miesiąca
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Ulice
Anna Skowrońska
Ulice
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Słodziak
Agata Widzowska ;
Słodziak
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy