Łamigłówki obrazkowe. Wielka jak słoń porcja łamigłówek

W czasie podróży, kiedy jedziesz samochodem, kiedy masz chwilkę wolnego czasu, kiedy dopada cię nuda… zawsze wtedy sięgnij po ten zbiorek fantastycznych łamigłówek. To nie tylko wspaniała zabawa i sposób na chwilę relaksu, ale także wspaniały trening umysłu, który sprawi, że staniesz się prawdziwym bystrzakiem i olśnisz wszystkich swoją inteligencją.

W tym tomiku czekają na ciebie łamigłówki obrazkowe (labirynty, znajdywanie różnic, łączenie kropek, puzzle obrazkowe i wiele innych pomysłów).

Odbiorcy
– wszystkie dzieci, które lubią rozwiązywać łamigłówki.
– rodzice i opiekunowie chcący zaproponować swoim pociechom twórczy sposób spędzania wolnego czasu.

Dlaczego warto nabyć tę książkę?
– to zbiorek wspaniałych łamigłówek, zadań i rebusów.
– to sposób na nudę; która dopada dzieci w domu, w podróży lub podczas deszczowych wakacji.
– rozwija umysł, ćwiczy koncentrację i pomaga w skupieniu.

Informacje dodatkowe o Łamigłówki obrazkowe. Wielka jak słoń porcja łamigłówek:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2014-09-05
ISBN: 978-83-7971-027-0

Kup książkę Łamigłówki obrazkowe. Wielka jak słoń porcja łamigłówek

Łamigłówki obrazkowe. Wielka jak słoń porcja łamigłówek - opinie o książce

praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Studia 2008/2009. Informator dla kandydatów na studia oraz do szkół policealnych w roku akademickim 2008/2009

Publikacja zawiera szczegółowe, autoryzowane przez same szkoły informacje: * UCZELNIE wyższe oraz SZKOŁY policealne: państwowe i niepaństwowe, publiczne...

Smaki z mojego ogrodu. Pomidor. Smaki z mojego ogrodu
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Smaki z mojego ogrodu. Pomidor. Smaki z mojego ogrodu

Pomidory warto jeść - opóźniają procesy starzenia, obniżają ciśnienie krwi, działają antynowotworowo, korzystnie wpływają na układ nerwowy i wspomagają...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;