reklama

Łazikanty

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 1998 (data przybliżona)
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 83-7180-200-5
Liczba stron: 144
Tytuł oryginału: Roverandom

Ocena: 3 (1 głosów)

Łazikanty to mniej znana opowieść fantasy słynnego J.R.R. Tolkiena, który tym razem zdecydował się postawić na lekką oraz ciekawą formę bajki dla dzieci. Historia pozwoli nam poznać tytułowego pieska, który w pewnej chwili został przemieniony przez pewnego niezadowolonego czarodzieja.

Nasz bohater chce mimo wszystko odzyskać swoją dawną formę, mogąc dopiero wtedy wrócić do domu. Rzecz jasna osiągniecie tego celu nie będzie łatwo, a jak to w tego typu historiach bywa, na jego drodze stanie wiele wyzwań. Czytelnik będzie mógł wybrać się na Księżyc czy na dno oceanu, a nie tylko tam dane nam będzie spotkać potężnego smoka, morskiego węża i syreny… to tylko część magicznych elementów.

Sny, magia oraz wiele, wiele więcej niespodzianek, to wszystko razem zapewni młodym osobom wiele przyjemności z odkrywania wyjątkowego świata przedstawionego.

Tagi:

Kup książkę Łazikanty

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Łazikanty

Inne książki autora
Hobbit czyli tam i z powrotem
J.R.R. Tolkien (John Ronald Reuel Tolkien); 0
Okładka ksiązki - Hobbit czyli tam i z powrotem

Hobbit, czyli tam i z powrotem to kolejny wielki sukces J. R.R. Tolkiena, który stworzył znakomity utwór wzbogacony także o kolejną filmową...

Opowieść o Kullervo
J.R.R. Tolkien (John Ronald Reuel Tolkien); 0
Okładka ksiązki - Opowieść o Kullervo

Opowieść o Kullervo przez długi czas bywa utworem tak zwanym do szuflady. Dopiero po pewnym czasie zdecydowano się opublikować ten wyjątkowy utwór...

Zobacz wszystkie książki tego autora