Lepszy rok 2024 z Katarzyną Miller

Rok z Katarzyną Miller - rok radości i rozwoju.

Każdy nowy rok to symboliczny nowy początek. Któż poprowadzi Cię po roku 2024 od Katarzyny Miller - znanej, cenionej i charyzmatycznej psycholożki.

Dzięki jej mądrości spojrzysz na życie z innej perspektywy, uświadomisz sobie, co tak naprawdę jest dla Ciebie ważne.

Porozmawiamy o tym co istotne i wyjątkowe, ale też o tym co codzienne i zwykłe. O odwadze, która prowadzi do życia na własnych zasadach i o radości, jaką ono daje.

Pozwól Katarzynie Miller towarzyszyć sobie przez cały rok. I niech jej energia i poczucie humoru będą z Tobą!

Katarzyna Miller

Psycholożka i psychoterapeutka. Charyzmatyczna, odważna, dowcipna i pogodna, ale też szczera do bólu. Ukończyła psychologię i filozofię na UW. Treningu psychologicznego i prowadzenia psychoterapii uczyła się w Ośrodku Synapsis od prof. dr. hab. Kazimierza Jankowskiego, a następnie od rzeszy nauczycieli polskich i zagranicznych (w tym Carla Rogersa). Wykładowczyni na warsztatach rozwojowych dla kobiet. Felietonistka miesięcznika ,,Zwierciadło". Autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników, m.in. Chcę być kochana tak, jak chcę, Kup kochance męża kwiaty, Instrukcja obsługi faceta (Wydawnictwo Zwierciadło).

Informacje dodatkowe o Lepszy rok 2024 z Katarzyną Miller:

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2023-09-20
Kategoria: Medycyna i zdrowie
Liczba stron:

Tagi: Radzenie sobie z problemami osobistymi

Kup książkę Lepszy rok 2024 z Katarzyną Miller

Lepszy rok 2024 z Katarzyną Miller - opinie o książce

Avatar użytkownika - gosiaczek
gosiaczek
Przeczytane:2024-04-21,

„Lepszy rok 2024 z Katarzyną Miller” to mój planner na nadchodzący rok, który już motywuje mnie do działania, lepszego planowania i zapisywania rzeczy, o których ciągle zapominam!
Planner na początku każdego miesiąca ma cytaty, które dla mnie są nieco refleksyjne, motywują do przemyśleń i działania. Znajdziemy w nim również sporo miejsca na nasze zapiski, które są w tym momencie niezwykle ważne, pomoże nam dużo zaplanować, uporządkować, a tym samym wpłynie pozytywnie na naszą dobrą organizację!
Idealnie sprawdzi się również jako prezent, choćby pod choinką dla naszych bliskich! To pięknie wydany kalendarz, który zachwyci nas samych i naszych bliskich! Cudo, bez którego nie można się obejść w nadchodzącym roku! Bardzo polecam!

Kalendarz jest dla mnie podstawą codzienności. Nie wyobrażam sobie życia bez niego, a szczególnie prowadzenia bloga. Jestem typem osoby, która lubi mieć wszystko dobrze zaplanowane (oczywiście na tyle o ile się da), a niestety czasem jest tyle spraw na głowie, że bez zapisków w kalendarzu, na pewno o większości bym zapomniała. Koniec roku coraz bliżej (tak wiem, że jeszcze zostało ponad dwa miesiące, ale one zlecą, nawet nie wiadomo kiedy), tak więc pora zacząć się rozglądać za kalendarzami na rok 2024.

„Lepszy rok 2024 z Katarzyną Miller” to kalendarz w formie książki, wielkości zeszytu A5, z twardą okładką i gumką, na którą się zamyka. To wszystko sprawia, że jest wygodny zarówno w użyciu, jak i zabraniu z sobą poza dom.

Co znajdziemy w środku? Oj bardzo dużo. Na początku mamy cały rok na dwóch stronach (można tam np. zaznaczyć sobie ważne daty). Dalej mamy standardowo podział na miesiące i dni. Na początku każdego miesiąca mamy dwie strony, na których umieszczony jest cały i troszkę miejsca przy każdym dniu, a także ważniejsze święta. Dalej jest po parę dni na stronie, dużo miejsca na zapiski przy każdym, a także imieniny, święta itp. Czyli jednym słowem wszystko to, co dla mnie w kalendarzu tego typu powinno być.
Jednak mamy w nim dużo więcej. Cały rok będzie nam towarzyszyć Katarzyna Miller, dzielić się radami, podnosić na duchu. Są strony z dłuższymi artykułami, a także krótkie zdania przy niektórych dniach. Wszystko jest ciekawe, a przy tym zdecydowanie wartościowe (przynajmniej dla mnie).

Wizualnie kalendarz mnie się podoba. Utrzymany w motylkowo kwiatowych wzorami. Jest kolorowy, a przy tym czytelny.

„Lepszy rok 2024 z Katarzyną Miller” to kalendarz, który spełnił moje oczekiwania. Jest nie tylko ładny i praktyczny, ale również znajdziemy w nim wiele wartościowych porad. Polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Jakie macie postanowienia na 2024 rok? Wiem, że za wcześnie zadaję to pytanie, bo mamy dopiero październik, ale kiedy w moje ręce wpadł piękny planer "Lepszy rok 2024 z Katarzyną Miller", postanowiłam, że kolejny rok będzie lepszy od tego, który jeszcze trwa.

Skusiłam się na ten planer, bo mój wzrok przyciągnęło piękne wydanie w twardej okładce. Oprócz tego zdążyłam już poznać twórczość pani Katarzyny Miller z książki "Nie bój się życia", która bardzo przypadła mi do gustu. Dlatego też stwierdziłam, że plener ten nie tylko jest piękny na zewnątrz, ale i musi być piękny wewnątrz! Kiedy zajrzałam do środka, zobaczyłam, że wcale się nie myliłam.

Planer ten podzielony jest na dwanaście miesięcy, przed każdym z nich zawarte są mądre życiowe rady. W każdym z tych miesięcy wyszczególnione są wszystkie dni, pod którymi jest miejsce, gdzie można zapisać swoje myśli, spostrzeżenia lub zanotować jakieś ważne wydarzenia. Na każdej stronie można również znaleźć mnóstwo mądrych rad, które mogą przydać się w życiu. Oprócz tego ma on wiele pięknych kolorowych ilustracji, które dodatkowo zachęcają do tego, aby do niego zajrzeć. Mimo twardej okładki nie zajmuje on wiele miejsca, wszędzie można go ze sobą zabrać, zmieści się do torebki lub po prostu można go położyć na szafce nocnej.

Uważam, że taki planer może być bardzo przydatny, mimo że nigdy nie korzystałam z takich rzeczy i pewnie nie korzystałabym do tej pory gdyby wydawnictwo Zwierciadło nie zaproponowało mi współpracy barterowej. Cieszę, że "Lepszy rok 2024 z Katarzyną Miller" trafił w moje ręce, bo mimo mojej pesymistycznej natury chce mi się kolejny rok zacząć lepiej. Piękne ilustracje i mądre rady oraz wskazówki życiowe bardzo zachęcają mnie do tego. Zamierzam ten planer trzymać w szczególnym miejscu na mojej szafce nocnej i starać się zaglądać do niego codziennie. Bardzo polecam Wam ten planer jeśli kolejny rok chcecie zacząć lepiej, myślę, że może on być również idealnym pomysłem na prezent, sama zastanawiam się, czy nie kupić takiego samego planera komuś z moich bliskich!

„Lepszy rok 2024 z Katarzyną Miller” to planer inny niż wszystkie.

*To co rzuca się od razu w oczy to na prawdę przepiękne wydanie. Twarda okładka. Gumka trzymająca całość. A środek to już totalnie istne cudeńko. Przyjemne i kolorystycznie dobrane do każdego miesiąca kartki z kalendarza, pełne magicznych kolorów.

*Poza tym pomijając estetykę, to, to wszystko co znajdziecie w środku : czyli sentencje, hasła, wiersze, a nawet konkretne teksty i porady, które pochodzą z książek autorstwa i współautorstwa Katarzyny Miller, będą Wam towarzyszyć przez cały rok.

*Każdy miesiąc rozpoczyna dwustronicowy tekst i tak :

STYCZEŃ to  „Kierunek optymizm”.

LUTY to „Kieruj się sercem”

MARZEC to „Stwórz siebie taką jaką chcesz być” oraz „Porozmawiajmy o…smutku”

KWIECIEŃ to „Nie bój się odpowiedzialności”

MAJ to  „Naucz się mówić NIE”

CZERWIEC to „Pozwól sobie na błędy”

LIPIEC to „Złoty środek czyli nie staraj się za bardzo”

SIERPIEŃ to „Nie podlewaj ogródka krzywd”

We WRZEŚNIU „ Nie bój się złości”

W PAŹDZIERNIKU znowu mamy, aż dwa świetne teksty „Chroń się przed toksycznymi ludźmi” oraz „Potozmawiajmy o… BÓLU”

LISTOPAD to tekst „Nie bierz wszystkiego do siebie”

GRUDZIEŃ kończymy świetnym tekstem „O wdzięczności”.

Reasumując, ten Planer, nie tylko pozwoli na zapisywanie ważnych dat, ale także pomoże pomyśleć nad swoim życiem, ale przede wszystkim nad samym sobą.

Moje dwa ulubione cytaty zdanie wyłapane z tych wszystkich świetnych tekstów to „ŻYCIE JEST DŁUGIE I WSZYSTKO W NIM SIĘ ZMIEŚCI”

„MOIM ZDANIEM KTO ROBI BŁĘDY TEN WYGRYWA”

Avatar użytkownika - czarksiazek
czarksiazek
Przeczytane:2023-09-20, Ocena: 6, Przeczytałam,

Gdy trafił w moje ręce od razu zapragnęłam żeby już był styczeń. Już mam wielką ochotę pisać, planować, notować.
Wspaniale wydany, w twardej okładce, dopieszczony w najmniejszych szczegółach, z przepiękną szatą graficzną, zachwyca nie tylko wizualnie, ale i swoim wnętrzem.

Na powitanie mamy kilka zdań od autorki. Każdy miesiąc rozpoczyna się niezwykle inspirującym tekstem na konkretny temat np Wdzięczność, Naucz się mówić Nie, Pozwól sobie na błędy. Można dzięki temu w danym miesiącu pochylić się w sposób szczególny nad konkretnym tematem i wprowadzać w swoje życie pod tym kątem nawyki, zmusza to również do refleksji, zastanowienia się.
Nie brakuje również motywujących cytatów. Jest sporo miejsca na notatki.
Bez wątpienia każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Będzie również to piękny prezent, np. pod choinkę. Bo wiemy, że planery i kalendarze w tym okresie są szczególnie brane pod uwagę. Polecam !!!

Bardzo przyjemny dla oka i funkcjonalny kalendarz. *dużo miejsca na zapiski *przypominajki o ważnych i mniej znanych dniach (jak np. Dzień Pisarzy) *krótkie, ale pozytywne i motywujące przesłania od mistrzyni dobrego słowa - Pani Kasi Miller. *wygodna forma zeszytowa, zmieści się do każdej torebki :) Polecam, warto mieć taki kalendarz, elektronika czasem zawodzi, papier nigdy :)

Mówię wam, coś pięknego... Niezwykle kobiecy, pełen kolorowych motyli, kwiatów, ptaków i bajecznych pejzaży kalendarz na rok 2024 ,, Lepszy rok 2024 z Katarzyną Miller". Pozytywna energia wypływa z niego praktycznie z każdej strony. Nie ma tygodnia bez motywującej sentencji, czy dobrej myśli. W kalendarzu znajdziemy również kilka dłuższych tekstów pani Katarzyny, które wesprą kobiece rozważania na przykład ,,o smutku". Każdy miesiąc rozpoczyna się skrótem, gdzie zaznaczone zostały ciekawsze święta tj. Dzień Fajnych Ludzi. W dalszej części znajdziemy sporo miejsca na własne zapiski. Wydanie jest niepowtarzalne. Nigdzie nie widziałam tak pięknego, wypieszczonego, kobiecego kalendarza. Jest on również praktyczny: okładka twarda, zakładka, guma do zamykania oraz zaokrąglone rogi, aby nie zaginały się w damskiej torebce. Naprawdę polecam. Co prawda do Mikołajek czy świąt jeszcze trochę czasu, ale jeśli nie macie pomysłu na prezent, to bądźcie pewni, że taki kalendarz spodoba się każdej kobiecie:)

Avatar użytkownika - yoloczytam
yoloczytam
Przeczytane:2023-10-08, Ocena: 6, Przeczytałem,

"Lepszy rok 2024 z Katarzyną Miller", czyli rok radości i rozwoju. To niezwykła propozycja, która wprowadziła mnie w 365 dni pełnych mądrości, inspiracji i refleksji. Katarzyna Miller, znana i ceniona psycholożka, staje się przewodniczką w tej podróży przez życie, która obiecuje wiele ważnych chwil i głębokich spostrzeżeń.

Już na samym początku zwraca uwagę urocza okładka w kwiaty i motyle, która od razu przyciąga wzrok i wprowadza w atmosferę wiosennego optymizmu. Twarda oprawa dodaje elegancji i trwałości, co sprawia, że jest to nie tylko źródło mądrości, ale także estetyczny element wyposażenia.

Kalendarz skrywa w sobie nie tylko mądrości i rady, ale także autentyczność autorki.
Katarzyna Miller dzieli się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami, tworząc szczery i osobisty kontakt. Jej słowa skłaniają do refleksji nad życiem, jego istotą i wartościami.

W "Lepszym roku 2024" autorka
porusza wiele ważnych tematów, takich jak odwaga, radość, optymizm, odpowiedzialność, i wiele innych. Jej przemyślenia są mądre i pełne empatii, co sprawia, że miałam okazję nie tylko zrozumieć, ale także zaakceptować siebie i swoje życie.

Planer nie jest jedynie zbiorem porad, ale także źródłem inspiracji. Katarzyna Miller zachęca do kierowania się sercem w życiu, do tworzenia siebie takim, jakim się chce być, oraz do radzenia sobie z trudnościami i toksycznymi relacjami. Jej rady są praktyczne i zrozumiałe, co sprawia, że można je łatwo wcielić w życie.

Ten planer wygląda naprawdę użytecznie i inspirująco! Jest to świetny sposób na organizację swojego życia, śledzenie postępów i jednocześnie czerpanie inspiracji z mądrych rad i pięknych ilustracji. Dzięki podziałowi na dwanaście miesięcy i dostępnym miejscom do zapisywania myśli oraz wydarzeń, można skutecznie planować i monitorować swoje cele życiowe. Każdy miesiąc z własnym zestawem rad stanowi dodatkową dawkę motywacji i inspiracji.

Blaski życia
Katarzyna Miller0
Okładka ksiązki - Blaski życia

"Blaski życia" Katarzyny Miller to kolejny tom cieszących się ogromną popularnością felietonów, w których autorka daje przykład, w jaki sposób...

Męskie sposoby na damskie rozmowy
Katarzyna Miller 0
Okładka ksiązki - Męskie sposoby na damskie rozmowy

W tej książce znani mężczyźni odsłaniają, co im w duszy gra, co ich dręczy i czego nie rozumieją ze świata kobiet. Pytają: Tomasz Kot, Zbigniew Zamachowski...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;