LIDERZY. 30 inspirujących rozmów z największymi liderami naszych czasów

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2021-03-24

Rozmowy z największymi liderami naszych czasów

Współtwórca Microsofta, założyciel Nike, właściciel Amazona, ikona telewizji, trener reprezentacji narodowej w koszykówce, dyrektor generalny Google'a. Prezydenci, prawnicy, politycy, sportowcy, muzycy, wizjonerzy. NAJWIĘKSI.

David Rubenstein, popularny dziennikarz telewizyjny i... miliarder, wie, jak namówić swoich bohaterów na szczerą rozmowę.

Co naprawdę sprawia, że Jeff Bezos i Bill Gates są tak skuteczni? Jak Warren Buffett radzi sobie w kryzysowych sytuacjach? Czego z gier komputerowych nauczyła się Melinda Gates? I dlaczego Phil Knight zakłada sportowe buty do smokingu?

Ci, którzy w swoich dziedzinach osiągnęli już wszystko, dzielą się mądrością i pasją, zdradzają tajemnice sukcesu, przyznają się do porażek. Motywują i inspirują.

***

Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia i cennych rad największych ludzi sukcesu - pomogą ci stać się lepszym i skuteczniejszym w każdej dziedzinie.

Bestseller ,,New York Timesa" i ,,Wall Street Journal" - już ponad 100 tysięcy sprzedanych egzemplarzy. LIDERZY to prawdziwa BIBLIA ZARZĄDZANIA.

OBOWIĄZKOWA LEKTURA DLA KAŻDEGO, KTO SZUKA DROGI NA SZCZYT

Tagi: Biznes i zarządzanie

Kup książkę LIDERZY. 30 inspirujących rozmów z największymi liderami naszych czasów

Opinie o książce - LIDERZY. 30 inspirujących rozmów z największymi liderami naszych czasów