Lista niegrzecznych prezentów

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-10-13
Kategoria: Romans

Prezent, którego sobie nie odmówisz. Historie, których nie zapomnisz.

Tej zimy na pewno nie zmarzniesz! Dziesięć wyjątkowych polskich autorek zadbało o to, żeby temperatura w twojej biblioteczce była odpowiednio wysoka. W tym roku możesz przygotować nie tylko listę swoich wymarzonych prezentów, ale i najskrytszych pragnień. Komu ją wyślesz?

Już dziś spraw sobie prezent i zajrzyj do najgorętszych świątecznych opowiadań zebranych w antologii ,,Lista niegrzecznych prezentów". Gorące romanse, wielkie miłości, namiętności, którym nie sposób się oprzeć - to wszystko czeka na ciebie w tym wyjątkowym zbiorze. W tym roku grudniowa gorączka może przybrać zupełnie nowe oblicze!

A ty? Czego sobie życzysz w te święta?

Tagi: Tylko dla dorosłych

Kup książkę Lista niegrzecznych prezentów

Opinie o książce - Lista niegrzecznych prezentów

Avatar użytkownika - Damaczytasama
Damaczytasama

"Lista niegrzecznych prezentów" to kolejna antologia. Dziesięć autorek stworzyło opowiadania w świątecznym klimacie. Przeczytałam i powiem Wam, że jest bardzo udana. Super pomysły, ciekawe historie. Można się pośmiać, wzruszyć i zarumienić, czytając niektóre opisy scen erotycznych. Każda historia była urocza, świetnie wymyślona i napisana.

Moje ulubione opowiadania to "Lazur", "Mój (nie) święty" i "Świąteczny rewanż".

Jedni bohaterowie cieszą się na zbliżające święta, uwielbiają ich atmosferę. Inni spotykają się w tym szczególnym dniu z rodziną, z tak zwanego "musu". Często są samotni, poranieni i boją się marzyć o własnym szczęściu. Lecz jak wiadomo święta to radosny, magiczny czas, w którym wszystko może się zdarzyć, jeśli tylko w to uwierzymy.

Czy najskrytsze pragnienia bohaterów się spełnią? Przekonajcie się.

"Lista niegrzecznych prezentów" to książka pełna rewelacyjnych historii, których łatwo nie zapomnicie. Opowiadania sprawiły, że poczułam świąteczny klimat już w listopadzie.

Przedświąteczny czas, często bywa stresujący, wypełniony zadaniami i obowiązkami. Ale, gdy będziecie mieli ochotę na chwilkę zapomnienia i relaksu, to sięgnijcie po tę lekturę. Zrobi Wam się ciepło i przyjemnie i zapomnicie o zmęczeniu.

A jeśli nie macie jeszcze pomysłu na świąteczny podarunek, to Lista niegrzecznych prezentów" bardzo się Wam poleca.

Pierwsza gwiazdka już niedługo. Może w te święta, też pomyślicie swoje życzenie. Oby się spełniło. Trzymam kciuki.

Książka składa się z dziesięciu opowiadań. Stworzyło ją dziesięciu autorów. Wszystkie powieści dzieją się w okresie świątecznym. W każdej powieści jest inna bohaterka. I każda szuka miłości. Niespodziewane spotkania, gafy i historie, w które ciężko uwierzyć. Najważniejsze, że wszystkie spotyka szczęśliwe zakończenie. Książkę czyta się szybko i już można poczuć ten świąteczny klimat. Niektóre opowiadania bardziej mi się podobały, inne troszkę mniej. Najbardziej spodobało mi się opowiadanie Alicji Sinickiej. Ale też nie było takiej historii, której nie dało się czytać. Wszystkie miały to coś.

Książka miła, łatwa i przyjemna. W sam raz na coraz dłuższe wieczory. Ciepły kocyk, herbatka i już mamy zestaw idealny.

Dziesięć autorek, dziesięć opowiadań. Wspólny mianownik - Boże Narodzenie. Każde opowiadanie trochę inne ale każde w klimacie świątecznym. Z milutkimi akcentami niegrzeczności.

W antologiach dobre jest to że każde opowiadanie można czytać osobno. Nie trzeba trzymać się numeracji stron ani ustawienia kolejności w książce.

Czuć magię świąt.

Nie wiesz o mnie wszystkiego