Lucca

Tom 4 cyklu Made Men

Niezwykle wyczekiwana część serii „Made Men”!

Lucca od najmłodszych lat nosił w sercu mrok. Kiedy w rekordowym tempie wspinał się po szczeblach mafijnej hierarchii, uświadomił sobie, że jedyne emocje, jakie odczuwa, pojawiają się wtedy, gdy zadaje komuś ból.

Chloe z jakiegoś powodu przyciągnęła go, jak płomień ćmę. Gdy Lucca zobaczył jej blizny, zrozumiał, że musi się dowiedzieć, skąd się wzięły. Ten, kto jest za nie odpowiedzialny, zapłaci za to, co zrobił. Trafił na listę Lukki, a nikt, komu życie miłe, nie chciałby się na niej kiedykolwiek znaleźć.

Chloe nie sądziła, że ktoś mógłby przerażać ją tak jak Boogieman. Nawet Diabeł nie był na tyle straszny. Dziewczyna nie zdawała sobie sprawy, że Lucca, próbując poznać jej przeszłość, rozniesie cały mafijny świat. Jeżeli oboje to przetrwają, być może nie tylko Chloe uda się ocalić.

Informacje dodatkowe o Lucca:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2020-12-23
Tytuł oryginału: Lucca

Kup książkę Lucca

Lucca - opinie o książce

Kolejny tom serii Made Man za mną. Po tej części utwierdziłam się w przekonaniu, że to zdecydowanie książki dla mnie. ,,Lucca" to taki typowy, dosłownie typowy bad boy, który roztacza opiekę tylko nad tymi, którzy znaczą dla niego najwięcej. To jest powieść, w której dzieje się bardzo dużo. Nasz bohater dość niekonwencjonalnie podszedł do sprawy rozkochania w sobie dziewczyny haha. J Jak dla mnie to chyba inna opcja by nie zadziałała, bo wybranka Luki (nie wiem czy tak powinnam odmienić jego imię, ale nie mam innego pomysłu na to :P) jest osobą bardzo zamkniętą i wymagająco poświęcenia jej czasu i dużego wkładu emocjonalnego. Musicie koniecznie przekonać się sami jak wszystko się potoczyło. J To historia, która absolutnie wciąga, zaskakuje i sprawia, że chce się jeszcze więcej. To historia, która pokazuje walkę o siebie, walkę o lepsze życie, walkę o miłość, a przede wszystkim walkę o wolność. Ja jestem zdecydowanie na tak i oczywiście polecam. J

Avatar użytkownika - Tatiaszaaleksiej
Tatiaszaaleksiej
Przeczytane:2021-01-10, Ocena: 5, Przeczytałem,

„W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, kiedy trzeba dokonać wyboru. Dla niego ta chwila właśnie nadeszła. Jej udręczona dusza wzywała jego duszę zatopioną w mroku, szepcąc by ją ocalił”.

Lucca od najmłodszych lat, szkolony był na bezwzględnego, pozbawionego jakichkolwiek skrupułów człowieka. Od zawsze nosił w sobie mrok i bezwzględność. Bardzo szybko piął się po szczeblach mafijnej hierarchii, pozostawiając za sobą zgliszcza. Okrutny, nieprzejednany, stanowczy, brutalny, bezkompromisowo dążył do wyznaczonego celu. Nie potrafi odczuwać żadnych emocji, te pojawiają się tylko w chwilach, gdy zadaje komuś ból. Na jego drodze niespodziewanie staje Chloe. Dziewczyna ze swoją poranioną twarzą i duszą wydaje mu się czymś absolutnie doskonałym. Pomimo usilnych prób, aby wyrzucić ją ze swojej głowy, ta nieustannie powraca do niego w myślach. Lucca widząc jak bardzo Chloe została zniszczona fizycznie i psychicznie poprzysięga zemstę. Prędzej czy później jej oprawca trafi w jego ręce…

Chloe zostaje porwana i uwieziona przez Luccę. Wkrótce okazuje się, że jej więzienie staje się dla niej jedynym, możliwym wybawieniem. Akcja powieści toczy się dynamiczne. Fabuła jest bardzo emocjonalna, wzbudza niesłabnącą ciekawość, niepokoi i intryguje. Autorka z lekkością, wiarygodnie i szczerze potrafi oddać cały wachlarz emocji, jakie targają naszymi bohaterami. Wspaniale wykreowane postacie, charakterne, niejednoznaczne, silne osobowości. Zarówno do Chloe, jak i Lucci poczułam ogromną sympatię.

Niesamowita, jedyna w swoim rodzaju, przejmująco ukazana miłość. Historia Chloe i Lucci głęboko porusza, nie pozostawia obojętnym. Chloe daje się poznać z zupełnie innej strony, dziewczyna przeszła przez piekło na ziemi, nie toleruje dotyku. Lucca wydaje się być jej jedynym wybawieniem z mroku i przerażenia, które są jej codziennością. Pozytywnie mnie zaskoczył, to zupełnie inny człowiek niż mogłoby się początkowo wydawać. Pod skorupą bezwzględnego okrutnika, ukrywa się niesamowity, charyzmatyczny, inteligentny, wyrozumiały, czuły facet, który zrobi wszystko dla swojej ukochanej. Jego cierpliwość i wyczucie w postępowaniu wobec Chloe jest godna podziwu.

Piękna, niesamowita historia, od której w żaden sposób nie mogłam się oderwać. Fantastyczne zakończenie, lepszego nie mogłabym się spodziewać. Już z niecierpliwością czekam na kolejne części. Bardzo polecam całą serię :)

Avatar użytkownika - wioletasorowka
Przeczytane:2020-12-23, Ocena: 3, Przeczytałam,
Angel
Sarah Brianne0
Okładka ksiązki - Angel

BĘDZIE JĄ OCHRANIAŁ SYN SAMEGO DIABŁA! Kiedy Adalyn po raz pierwszy zobaczyła Angela, wydał jej się wcielonym demonem. Kobieta przypuszczała, że ten...

Chloe
Sarah Brianne0
Okładka ksiązki - Chloe

Twarz Chloe z bliznami przyprawia ją o szaleństwo. Jej odbicie nieustannie przypomina, jak je zdobyła. Mężczyzna, który ją zranił, nawiedza nie...

Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska