Dominic

Tom 8 cyklu Made Men

Dorastał w piekle u boku samego diabła. Czy mafijna księżniczka go pokocha?

Dominic dorastał w piekle u boku samego diabła. Wiedział, że nadejdzie czas, kiedy zajmie jego miejsce. Po śmierci ojca w końcu przyszła pora Dominica, że by stanąć na czele rodziny Luciano.

Jednak jego ród sie rozpada. Kolejni członkowie przechodzą na stronę wroga. Dominic wiele już stracił, ale wciaż ma szansę coś zyskać. Przedstawia Lucce ofertę i - o dziwo - ten się zgadza. Dominic chce za żonę Marię.

Serce Marii należy do innego mężczyzny. Mafijna księżniczka zakochała się, a jej wybranek to odwzajemnił. Wystarczył jeden telefon, żeby marzenie o miłości i szczęściu prysnęło.

Czy Maria jeszcze będzie umiała kogoś pokochać? Lucca wyraźnie powiedział Dominicowi, że da mu ja za żonę, ale niech ten nie spodziewa się, że serce jego siostry kiedykolwiek dla niego zabije.

Informacje dodatkowe o Dominic:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2021 (data przybliżona)
Język oryginału: Dominic
Tłumaczenie: Marta Słońska

Kup książkę Dominic

Dominic - opinie o książce

Zacznę do tego, że świetnie czytało mi się tę książkę. Dominic mimo, że należy do mafii, to jest facetem, którego ze świecą szukać. Tak baaaardzo skrupulatnie. No bo, która kobietka nie chciałaby takiego mieć przy sobie? :P Książka jak każda wcześniejsza z serii wciąga od samego początku. Dzieje się w niej sporo i pojawiło się trochę niewidomych co daje pewnie nadzieje na kontynuację. Autorka zostawiła sobie otwartą furtkę i mam ogromną nadzieję, że coś jeszcze wyjdzie do tej serii. ,,Domonic" to książka, która jest bardzo elektryzująca, magnetyczna i czyta się ją z wielką przyjemnością. To książka, która nie pozwala się odłożyć. To książka, która oderwie was na chwilę od rzeczywistości i przyniesie wiele emocji. Ja jestem kupiona w 100%. To jest coś co ja uwielbiam i jak najbardziej polecam. J

Pierwsza połowa to same wspomnienia, w drugiej dzieje się już więcej.

Avatar użytkownika - wioletasorowka
wioletasorowka
Przeczytane:2021-12-10, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2021,
Chloe
Sarah Brianne0
Okładka ksiązki - Chloe

Twarz Chloe z bliznami przyprawia ją o szaleństwo. Jej odbicie nieustannie przypomina, jak je zdobyła. Mężczyzna, który ją zranił, nawiedza nie...

Angel
Sarah Brianne0
Okładka ksiązki - Angel

BĘDZIE JĄ OCHRANIAŁ SYN SAMEGO DIABŁA! Kiedy Adalyn po raz pierwszy zobaczyła Angela, wydał jej się wcielonym demonem. Kobieta przypuszczała, że ten...

Forget Me Not
Julie Soto