Vincent

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2020-06-30
Kategoria: Romans
ISBN: 9788381783224
Liczba stron: 365
Tytuł oryginału: Vincent
Język oryginału: angielski
Tłumaczenie: Anna Kuksinowicz

Tom 2 cyklu Made Men

Ocena: 5 (2 głosów)

Drugi tom jednej z najbardziej wyczekiwanych w Polsce serii mafijnych!
Nero jest niebezpieczny, ale Vincent jest nieobliczalny!

Piękne, niebieskie oczy i niesamowity wygląd sprawiają, że Vincent ma każdą panienkę na zawołanie. Z całej ekipy Nero to on jest najbardziej nieobliczalnym i porywczym mężczyzną. Kiedy widzi w lokalu swoją przybraną siostrę oraz jej przyjaciółkę w towarzystwie obcych facetów, wpada w szał, nie wiedząc, dlaczego tak bardzo jest zły na Lake – przyjaciółkę przybranej siostry.
Lake skrywa pewien sekret. Nie może się doczekać, aż wyjedzie na studia, uciekając tym samym od koszmaru i tajemnicy związanej z domem jej matki. Sprawa z Vincentem tylko wszystko komplikuje. Mimo że na jego widok uginają się pod nią nogi, Lake dobrze wie, że ten mężczyzna nigdy nie będzie jej wierny. Jakby tego było mało, bardzo ją zranił więc teraz jedyne, co do niego czuje, to czysta nienawiść.
Lake już prawie uciekła. Już prawie czuje smak wolności, jednak błąd popełniony przez jej ojca sprawia, że dziewczyna trafia dokładnie tam, gdzie nigdy nie chciała się znaleźć – prosto w objęcia mafii, do świata, który dla Vincenta jest domem.

Tagi:

Kup książkę Vincent

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Vincent

Avatar użytkownika - Tatiaszaaleksiej
Tatiaszaaleksiej
Przeczytane:2020-08-16, Ocena: 5, Przeczytałam,

„Czasami życie było po prostu nie fair”.

 

Vincent budzi respekt, strach i zwraca na siebie uwagę. Jest facetem o bardzo złożonej naturze. Wybuchowy, nieobliczalny, gwałtowny, bardzo brutalny. Zmienia dziewczyny jak rękawiczki, a te lecą do niego jak ćmy do ognia. Jest członkiem mafii. Lake to pełna wewnętrznego ciepła, zadziorna, odważna dziewczyna. Odlicza dni do skończenia szkoły, wie, że w końcu uwolni się od koszmaru, który musi znosić od lat. Planuje wyjechać na studia i odciąć się od toksycznej matki i jej rodziny. Nie jest jej łatwo, a pojawienie się Vincenta na jej drodze wszystko komplikuje…

 

Rodzina dla Lake zawsze była najważniejsza, dla niej jest wstanie zrezygnować ze swoich marzeń i planów. A jacy są dla niej ci, którzy powinni ją bezgranicznie kochać i wspierać w każdej sytuacji? Akcja powieści toczy się dynamicznie, niesie ogromne emocje, przykuwa uwagę. Pani Sarah pisze bardzo płynnie i lekko, świat Lake i Vincenta całkowicie mną zawładną. Szczerość, zaangażowanie, realizm, uczucia – nie koniecznie te pozytywne - czuć w całej powieści.

 

Autorka ukazuje nam mafijny świat z dużą jaskrawością. Trudne, złożone relacje międzyludzkie, wzajemne zależności, powiązania, uzależnienia. Egoizm, wyrafinowanie, fizyczne i psychiczne znęcanie się nad słabszym. Dominacja, zastraszenie, poniżanie. Mroczna, wręcz demoniczna natura, która daje o sobie znać w najmniej spodziewanych momentach. Siła i niezmienność prawdziwego uczucia, które pokonuje niejedną przeszkodę, jest wręcz obezwładniające, silne, nie do ujarzmienia. Wciągająca, zaskakująca, niosąca spory dreszczyk emocji. Całkowite oderwanie od rzeczywistości gwarantowane. Z niecierpliwością czekam kontynuację. Polecam całą serię :)

 

http://tatiaszaaleksiej.pl/?p=3297

Link do opinii
Inne książki autora
Nero
Sarah Brianne0
Okładka ksiązki - Nero

Pierwszy tom jednej z najbardziej wyczekiwanych zagranicznych serii mafijnych! Nero ma władzę. Dla Nero, króla Legacy Prep, Elle jest tylko zadaniem...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Wizna
Jacek Komuda
Wizna
Selfie z Toskanią
Monika B. Janowska;
Selfie z Toskanią
Dom sekretów
Natalia Bieniek
Dom sekretów
Magiczne skrzypce
Izabella Klebańska
Magiczne skrzypce
Zapach makadamii
Anna Wojtkowska-Witala
Zapach makadamii
Bezsenna
Lou Morgan
Bezsenna
Trzecia strona medalu
Dariusz Grochal
Trzecia strona medalu
Drogi Edwardzie
Ann Napolitano
Drogi Edwardzie
Czwarta władza szóstej B
Adam Studziński;
Czwarta władza szóstej B
Pokaż wszystkie recenzje