Made in Abyss #6

Po wyczerpującej walce Riko, Reg i Nanachi pokonują Bondrewda i docierają do Ołtarza Ostatecznej Granicy – jedynego znanego przejścia na szóstą warstwę, z której nie ma już powrotu. Nieustraszeni przyjaciele trafiają do nowego, zupełnie nieznanego świata, a tam czeka ich kolejne nieoczekiwane spotkanie.
Oto szósty tom opowieści o niezwykłej przygodzie, gdzie intuicja gra równie ważną rolę co rozsądek.

Informacje dodatkowe o Made in Abyss #6:

Wydawnictwo: Kotori
Data wydania: 2019 (data przybliżona)
Kategoria: Komiksy
Tłumaczenie: Tomasz Molski

Kup książkę Made in Abyss #6

Made in Abyss #6 - opinie o książce

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2020-01-02, Ocena: 4, Przeczytałem,

OŁTARZ OSTATECZNEJ GRANICY

Szalona opowieść o podróży do wnętrza Ziemi trwa. Bohaterowie są coraz bliżej osiągniecia celu, odwrotu już nie ma, a zabawa ani na moment nie traci nic ze swej siły. Opowieść wciąga, tajemnice intrygują, klimat urzeka… I nawet jeśli zdarzają się tu jakieś minusy – a przecież żadne dzieło nie jęt od nich wolne – cała reszta, łącznie z niesamowitym ładunkiem emocjonalnym, rekompensuje dosłownie wszystko.

Wędrówka bohaterów trwa. Po walce z Bondrewdem, Riko, Reg i Nanachi kontynuują swoją wyprawę przez Piątą Warstwę Otchłani. W końcu docierają do jej najniższego obszaru – Ołtarza Ostatecznej Granicy. Przed nimi rozciąga się teraz dziwna błona. Co znajdą po jej przekroczeniu? I co czeka na nich w Szóstej Warstwie? Teraz nie ma już odwrotu, musza iść dalej, świadomi że ostatecznie spotka ich śmierć albo coś o wiele gorszego. Ale jednocześnie dochodzi do nieoczekiwanego spotkania. Co jednak z niego wyniknie?

Całość recenzji na moim blogu: https://ksiazkarniablog.blogspot.com/2020/01/made-in-abyss-6-akihito-tsukushi.html

Made in Abyss #7
Akihito Tsukushi0
Okładka ksiązki - Made in Abyss #7

Riko i jej towarzysze docierają na szóstą warstwę i znajdują schronienie w wiosce wypaczonych, gdzie największym skarbem jest „wartość”...

Made in Abyss #4
Akihito Tsukushi0
Okładka ksiązki - Made in Abyss #4

Riko, po zatruciu toksyną obłego nadziewaka, desperacko walczy o życie. Ostatecznie udaje jej się powrócić do zdrowia, jednak zraniona ręka wymaga...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska