MAGI: LABYRINTH OF MAGIC: TOM 13

Ścieżki Aladyna, Alibaby, Morgiany, Hakuryu i Kogyoku rozchodzą się po tym, jak bohaterowie opuszczają Sindrię, by osiągnąć wyznaczone sobie cele.
Od teraz historia zaczyna nabierać tempa.
Oto trzynasty tom opowieści o stworzeniu świata!

Informacje dodatkowe o MAGI: LABYRINTH OF MAGIC: TOM 13:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2020-02-24, Ocena: 4, Przeczytałem,

WIĘCEJ MAGI(I)

Ech ta seria jest świetna. Cały czas w trakcie lektury czytelnik myśli „a, doczytam tylko tomik i przerwa”, a potem okazuje się, że przecież nic (przesadnie) ważnego nie czeka, więc nasz drogi odbiorca bierze kolejny i… Sami wiecie, jak to jest. Gdy piszę te słowa, przede mną już coraz mniej tomów, ale zamiast zmęczenia czuję ochotę na więcej. I w takim wypadku chyba nic więcej dodawać już nie muszę, prawda?

Co znajdziecie w tomach 13-17? Pytanie powinno brzmieć raczej: czego w nich nie znajdziecie!
Sindria zostaje za plecami naszych bohaterów. Drogi Aladyna, Alibaby, Morgiany, Hakuryu i Kogyoku rozchodzą się, nadchodzi czas realizacji nowych celów. I, oczywiście, początek nowego rozdziału tej baśni. Zbliża się pora odkrycia nowych miejsc i nowych faktów. Poznajemy prawdę o Hakuryu, Alibaba stanie do kolejnych walk, odwiedzamy Mroczny Kontynent, staniemy u progu wojny i wiele, wiele więcej. Gotowi na to wszystko?

Całość recenzji na moim blogu: https://ksiazkarniablog.blogspot.com/2020/02/magi-13-17-shinobu-ohtaka.html

MAGI: LABYRINTH OF MAGIC: TOM 32
Shinobu Ohtaka0
Okładka ksiązki - MAGI: LABYRINTH OF MAGIC: TOM 32

Aladyn i jego przyjaciele odcięli się od Sindbada i teraz muszą stawić czoła magiemu z innego świata, Arbie. Podążymy też za Yunanem i będziemy świadkami...

MAGI: LABYRINTH OF MAGIC: TOM 17
Shinobu Ohtaka0
Okładka ksiązki - MAGI: LABYRINTH OF MAGIC: TOM 17

Cesarstwo Rehmu i królestwo Magnostadt w końcu stają do walki!Co zrobią i czego nauczą się Aladyn i jego towarzysze, gdy pierwszy raz w życiu staną...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska