Magia koloru dla początkujących

Książka z serii magicznych poradników dla początkujących

Jaki wpływ na nasze życie mają kolory? W jaki sposób wykorzystać moc barw do realizacji własnych celów?

,,Magia koloru" Richarda Webstera to fascynujący poradnik, dzięki któremu poznasz podstawowe znaczenia poszczególnych kolorów oraz ich wpływ na emocje. Dowiesz się, na czym polega terapia kolorem i czym są kolory osobiste. Autor dzieli się także wiedzą na temat odczytywania aury i praktyki minimedytacji, które poprawiają zdrowie oraz samopoczucie.

Informacje dodatkowe o Magia koloru dla początkujących:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2023-03-08
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Color Magic for Beginners

Kup książkę Magia koloru dla początkujących

Magia koloru dla początkujących - opinie o książce

Avatar użytkownika - brave_book
brave_book
Przeczytane:2023-06-05, Ocena: 5, Przeczytałem,
"Magia koloru" to krótka książka o barwach w różnym ujęciu ? Autor w przystępny sposób opisuje symbolikę poszczególnych barw, ciekawostki historyczne związane z różnymi odcieniami, w jakich sytuacjach były noszone i przez kogo.
Jest też coś dla współczesnych, początkujących wiedźm, które są ciekawe tego jakie znaczenie mają kolory i jak mogą wpływać na życie.

Bardzo fajnie zostały rozpisane tytułowe koloru również pod względem psychologicznym, autor powołuje się na różne badania związane z barwami i wskazuje sytuacje, gdzie naukowcy i nie tylko korzystali z zastosowania kolorów.

Każdy kto interesuje się kolorami może w tej książce znaleźć coś dla siebie, bo moim zdaniem jest mocno uniwersalna i słowem "magia" niekoniecznie trzeba się kierować, choć poszukiwacze magii czy numerologii też będą zadowoleni ?

Przyjemna i szybka książka, która pozytywnie zapisała się w mojej pamięci ?

Różdżkarstwo. Jak posługiwać się rożdżką i odnieść sukces
Richard Webster0
Okładka ksiązki - Różdżkarstwo. Jak posługiwać się rożdżką i odnieść sukces

Czy każdy z nas może być różdżkarzem? Własciwie tak! Jeśli Twój umysł będzie otwarty na rady zawarte w tej książce, to odkryjesz swoje zdolności radiestezyjne...

Geomancja dla początkujących
Richard Webster0
Okładka ksiązki - Geomancja dla początkujących

Prezentujemy kolejną książkę z serii „Dla początkujących”. Tym razem będziesz miał szansę poznać starożytną sztukę geomancji. Jeśli interesujesz...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis