Magia przeznaczenia

Wydawnictwo: Axis Mundi
Data wydania: 2019-02-06
ISBN: bd

To historia pewnej rodziny i tworzących ją niezwykłych kobiet, które stają przed wyzwaniami rzucanymi przez los.

Młoda Francuzka przyjeżdża do Polski w poszukiwaniu śladów swoich przodków i wpada prosto w ramiona przeznaczenia. Opowieść o rodzinie odkrywa przed nią historię Polski z czasu zaborów, Wielkiej Rewolucji Rosyjskiej, przedwojennej Francji, drugiej wojny światowej, współczesnej Polski i Paryża ostatnich dziesięcioleci. Poznając scenerię, w jakiej toczyło się życie jej Prababci, Babci i Mamy sama czuje, że wedle tylko sobie znanych zasad kieruje nią przeznaczenie.

Barbara Rybałtowska – aktorka estradowa, piosenkarka, pisarka, a także autorka tekstów (m. in. „Nie było warto" z repertuaru Haliny Kunickiej czy „Sobą być”) i tłumaczka. Napisała kilkanaście powieści, w tym „Sagę” z elementami własnej biografii (Bez pożegnania, Szkoła pod baobabem, Koło graniaste, Mea Culpa, Czas darowany nam, Jak to się skończy, Co to za czasy), wielu przekładów literatury rosyjskiej, oraz kilku biografii (Barbara Brylska w najtrudniejszej roli, Barbara Wrzesińska przed sądem, Iga Cembrzyńska i Andrzej Kondratiuk – sama i w duecie oraz Stefan Rachoń) i dwóch sztuk teatralnych („Próba u Poli Negri” oraz „Fantazyja Rybałtowska” nawiązująca do staropolskiej tradycji Rybałtów).

Tagi: saga obyczajowe

Kup książkę Magia przeznaczenia

POLECANA RECENZJA

POLECANA RECENZJA

Opinie o książce - Magia przeznaczenia

Polecam książki Barbary Rybałtowskiej. To naprawdę wartościowa i wciągająca lektura. Pozdrawiam R.A. :)
Avatar użytkownika - KarenKa
KarenKa