,,Magiczne formuły" Arin Murphy-Hiscock, autorki bestsellera ,,Green Witch", wykraczają poza podstawowe księgi zaklęć. Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć unikalną magię i dogłębnie łączyć się z potęgą natury.

Nauczysz się, jak wzmocnić osobistą energię przed użyciem zaklęcia, jak korzystać z sieci energetycznej, jak dostroić i rozszerzyć zaklęcie, które stosowałaś w przeszłości. Zrozumiesz złożoność sztuki czarostwa i dowiesz się, jak wykorzystywać ją do zaspokajania własnych niepowtarzalnych potrzeb.

W miarę jak twoja magia będzie rosła w siłę, zauważysz, że spersonalizowane posługiwanie się zaklęciami wzmacnia cię jeszcze bardziej, odzwierciedla twoje pozytywne wewnętrzne zmiany i pomaga ci w rozwijaniu coraz lepszego ja.

Informacje dodatkowe o Magiczne formuły. Jak wzmocnić siłę swych czarów, tworząc i stosując własne, niepowtarzalne zaklęcia:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2022-08-10
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Spellcrafting: Strengthen the Power of Your Craft by Creating and Casting Your Own Unique Spells

Kup książkę Magiczne formuły. Jak wzmocnić siłę swych czarów, tworząc i stosując własne, niepowtarzalne zaklęcia

Magiczne formuły. Jak wzmocnić siłę swych czarów, tworząc i stosując własne, niepowtarzalne zaklęcia - opinie o książce

Avatar użytkownika - anna-4008
anna-4008
Przeczytane:2023-05-19, Ocena: 4, Przeczytałam, Książki przeczytane w 2023,
Arin Murphy-Hiscock0
Okładka ksiązki - W domu czarownicy. Jak za pomocą rytuałów i zaklęć stworzyć przestrzeń pełną dobrej energii

Spraw, aby twój dom był prawdziwie magiczny. Poznaj nową książkę autorki bestsellerowej ,,Green Witch". Jak stworzyć w domu przestrzeń idealną...

W ogrodzie czarownicy. Jak stworzyć i uprawiać magiczny roślinny zakątek
Arin Murphy-Hiscock0
Okładka ksiązki - W ogrodzie czarownicy. Jak stworzyć i uprawiać magiczny roślinny zakątek

Magiczny niezbędnik każdej zielonej wiedźmy. Zielona wiedźma blisko współpracuje z przyrodą i jej darami oraz stara się budować dobre relacje ze światem...