Magnat

Tom 1 cyklu Manhattan

Namiętny romans z potężnym i bajecznie bogatym biznesmenem

Aaric Christos to wpływowy biznesmen, który dzięki swojej fortunie może wszystko. Jego serce jest zimne jak lód i nie jest łatwo go przekonać do wspólnych interesów.

Bryn Kelly jest jednak w sytuacji bez wyjścia i musi zwrócić się o pomoc do Aarica. Pamięta go jako troskliwego przyjaciela, który kiedyś chciał od niej czegoś więcej. Szybko stanie się jasne, że po tamtym Aaricu nie ma już śladu.

Czy fakt, że Aaric znał Bryn wcześniej i że kiedyś kobieta boleśnie go zraniła, będzie miał wpływ na jego decyzję?

__

O autorce:

Katy Evans - bestsellerowa autorka gorących romansów, między innymi słynnej serii Manwhore. Mieszka w południowym Teksasie z mężem, dwojgiem dzieci oraz trójką leniwych psów. Uwielbia piesze wycieczki, książki, pieczenie ciast, a także spędzanie czasu z rodziną i z przyjaciółmi.

Informacje dodatkowe o Magnat:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2019-03-13
Tytuł oryginału: Tycoon

Tagi: bóg Tylko dla dorosłych

Kup książkę Magnat

Magnat - opinie o książce

Katy Evans jest jedną z... lepszych autorek tego gatunku, z kórymi miałam do czynienia, jednak żadna z serii nie przebiła Manwhore'a.

Nawet tutaj niby ok historia, bez wulgarności i całego syfu, którego pod dostatkiem chociażby w Greyu, a jednak nie porwała... zwłaszcza, że jeśli dobrze zrozumiałam autorkę, ta historia nie będzie miała jako tako swojej kontynuacji, tylko w kolejnej części zajmie się przyjaciółką głównej bohaterki...

Avatar użytkownika - bookmoodpl
bookmoodpl
Przeczytane:2019-04-18, Ocena: 5, Przeczytałam,

„Magnat” to pierwszy tom serii „Manhattan”. Jest to książka z gatunku literatura kobieca, obyczajowa, romans. To moje pierwsze spotkanie z autorką, ale bardzo przyjemne i na pewno nie będzie to ostatnie spotkanie.

Głównymi bohaterami w powieści jest Bryn Kelly oraz Aaric Christos, którzy znają się już od młodzieńczych lat. Ale ich drogi się rozeszły. Ponownie się spotykają, kiedy Christos stał się bogaty, wpływowy oraz niedostępny. Bryn pewnego dnia zaczyna szukać osoby, która sfinansuje jej pomysł na biznes. Niespodziewanie spotyka mężczyznę z przeszłości o krytym nie mogła zapomnieć. Christos jak się później okazało, również nie mógł zapomnieć o dziewczynie. Dlaczego nie dali sobie szansy w przeszłości ? Czego się obawiali ? Teraz po latach mogą naprawić sytuacje z dawnych lat. Czy uczucie które było między nimi już wygasło ? Czy można łączyć życie prywatne z zawodowym ?

Myśle, że znajdziecie odpowiedz na te pytania sięgając po te książkę.

Spędziłam z ta książka miłe, dwa wieczory, nie żałuje ich, ale mogło być delikatnie lepiej. Jest to historia o dwójce ludzi, którzy z niewiadomych przyczyn dla tej drugiej osoby, pozwolili sobie odejść. Ale jest coś takiego jak przeznaczenie, jak ktoś ma się z kimś spotkać to na pewno tak będzie. Każdy z bohaterów zmaga się ze swoją osobistą traumą - śmiercią, stratą bliskiej lub bliskich osób. Potrzebują wsparcia oraz zrozumienia drugiej osoby.

Avatar użytkownika - dangerouslove
dangerouslove
Przeczytane:2019-03-30, Ocena: 5, Przeczytałam,

Od czego by tu zacząć...Katy Evans zawsze mnie zaskakiwała swoją pomysłowością oraz kreatywnością w pisaniu, ale czytając te książę miałam wrażenie, że Katy Evans trochę wypaliła, bo miałam wrażenie jakby została napisana na siłę, tylko po to by była. Nie mówię, że książka jest zła, ale cóż... Czegoś mi tu zabrakło, być może ciut więcej pikanterii i akcji? Czuję ogromny niedosyt po tej książce i delikatne rozczarowanie. Bryn Kelly jest kobietą niezwykle doświadczoną przez los i teraz stara się stanąć na nogi rozpoczynając własny biznes. Niestety nikt nie chce jej wysłuchać...Oprócz Aaricka Christosa, który jest obrzydliwie bogaty i lubi inwestować w nowe biznesy. Aarick i Bryn znają się z czasów liceum, mężczyzna był wtedy po uszy zakochany w Bryn i tyrał jak wół by wieść godne życie. Teraz wszystko się obróciło i mężczyzna nie musi się martwić o pieniądze. Bryn boi się ich ponownego spotkania, bo wie co Christos kiedyś do niej czuł, ona czuła to samo, lecz nigdy mu tego nie wyznała.
Czy Aarick będzie szukał zemsty na Bryn za to, że kiedyś nie odwzajemniła jego uczuć? Liczyłam tutaj bardziej na relację hate-love, która wynika z opisu, lecz niestety delikatnie się rozczarowałam. Mam nadzieję, że to chwilowa "niemoc" Katy Evans oraz, że kobieta powróci do nas z czymś niesamowitym! :)

Avatar użytkownika - LiteraturaZmyslo
LiteraturaZmyslo
Przeczytane:2019-03-13, Ocena: 3, Przeczytałam,

Katy Evans to bestselleorwa autorka. Ogromną sympatią darze jej serie „Manwhore” oraz „Real”. Moje oczekiwania, co do „Magnata”, który jest pierwszym tomem serii „Manhattan” były ogromne. Ciekawy opis i okładka przyciągająca wzrok zapowiadały interesującą historię. Jak wyszło?
Bryn straciła rodziców w pożarze. Została bez pracy i najbliższych. Wyjechała do Nowego Jorku, aby zacząć nowe życie. Nie spodziewała się, że będzie ono uzależnione od przyjaciela z dziecięcych lat. Aaric Christos kiedyś był zadziornym mechanikiem, w którym Bryn podkochiwała się. Teraz jest bezwzględnym biznesmenem, który rządzi na rynku nieruchomości w Nowym Jorku. Bryn potrzebuje jego pieniędzy, aby wystartować z nowym biznesem. Kiedy Aaric rozpoznaje w kobiecie przyjaciółkę z przeszłości postanawia wysłuchać jej, ale czy pomoże jej? Czy jego serce zabije mocniej, kiedy odkryje silne, uparte i seksowne oblicze Bryn? I czy Bryn będzie od mężczyzny chciała jedynie pieniędzy czy może czegoś o wiele bardziej cenniejszego…
Fabuła „Magnata” jest ciekawa, ale… nie wciągająca. Pierwsza część książki jest bardzo rozwleczona. Bohaterowie krążą wokół siebie i nie mogą zdecydować się na poważne krok. To troszkę irytujące zwłaszcza, że w drugiej części akcja przyspiesza na łeb na szyję. Po czym kończy się jak dla mnie w pewnym sensie zawieszeniu. Z przykrością muszę stwierdzić, że troszeczkę się rozczarowałam. Niemniej jednak czekam na dalsze części serii.

Ms. Manwhore (tom 3).
Katy Evans0
Okładka ksiązki -  Ms. Manwhore (tom 3).

MALCOLM SAINT POKAZUJE SWOJE BYNAJMNIEJ NIE ŚWIĘTE OBLICZE PO RAZ OSTATNI Zapoznaj się z ostatnią częścią najbardziej elektryzującej serii. Przepełniona...

Playboy
Katy Evans0
Okładka ksiązki -  Playboy

Nigdy nie zaczynaj gry, jeśli nie jesteś gotowa na zwycięstwo. Wygląda na to, że Wynn zostanie ostatnią panną w gronie przyjaciółek. Trudno, w...