Make Life Harder. Przewodnik po polityce i nie tylko,ale też

W swojej kolejnej książce Make Life Harder zapraszają na emocjonujący rejs po meandrach polskiej polityki. Dowiesz się między innymi, jaka jest różnica między Barackiem Obamą a Jarosławem Kaczyńskim, ile flipchartów znajduje się w siedzibie Platformy Obywatelskiej i dlaczego KORWIN nigdy nie wejdzie do sejmu.

Będzie to dla ciebie przygoda intelektualna na miarę wywiadu rzeki z Leszkiem Kołakowskim albo przynajmniej koncertu Stachursky'ego w Mielnie. A nawet jeśli się z niej niczego nie dowiesz, to przynajmniej od czasu do czasu radośnie zarechoczesz pod wąsem.

Make Life Harder, czyli Maciej i Lucjan - samozwańczy eksperci zajmujący się wszystkimi zagadnieniami: lifestyle'u, mody i urody oraz mniej istotnymi problemami społeczno-egzystencjalnymi, takimi jak religia, polityka, przemijanie i śmierć.

Informacje dodatkowe o Make Life Harder. Przewodnik po polityce i nie tylko,ale też:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2016-11-22
Kategoria: Rozrywka, humor

Kup książkę Make Life Harder. Przewodnik po polityce i nie tylko,ale też

Make Life Harder. Przewodnik po polityce i nie tylko,ale też - opinie o książce

Idealna pozycja dla takiego laika jak ja :)). Napisana przystępnym językiem, czasami niestety wulgarnym ale częściej zabawnym. Wszystkie istotne kwestie są wytłumaczone, przy pomocy humorystycznych i trafnych porównań. Jeżeli ktoś chce poczytać o polityce, dowiedzieć się podstawowych informacji polecam tą książkę z całego serca.

Make Life Harder
Lucjan i Maciej0
Okładka ksiązki - Make Life Harder

Przed wami ,,Make Life Harder", czyli 350 stron o tym, jak się zachowywać na rynku, co robić z rękoma w windzie, gdzie siadać na dworcu i jak wychodzić...