Malfetto Północna Gwiazda

Tom 3 cyklu Malfetto

Marie Lu zamyka historię Adeliny w zaskakującym i wspaniałym finale serii Malfetto. Adelina staje przeciwko tym, którzy ją zdradzili i dokonuje ostatecznej zemsty, a mrok z jej wnętrza zaczyna wymykać się spod kontroli i zatacza coraz szersze kręgi, zagrażając wszystkiemu, co dziewczyna osiągnęła. Kiedy pojawia się kolejne niebezpieczeństwo, Adelina musi rozdrapać stare rany, stawiając w niebezpieczeństwie nie tylko siebie, ale wszystkich malfetto. Aby chronić królestwo, Adelina i jej Drużyna Róży musi połączyć siły z Bractwem Sztyletu i wyruszyć na ryzykowaną wyprawę. Ten niełatwy sojusz może zaś okazać się prawdziwym niebezpieczeństwem.

Informacje dodatkowe o Malfetto Północna Gwiazda:

Kup książkę Malfetto Północna Gwiazda

Malfetto Północna Gwiazda - opinie o książce

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2020-08-04, Ocena: 5, Przeczytałam, E-booki, 2020, 52 książki 2020, Fantasy,

"Malfetto. Północna Gwiazda" to trzeci i zarazem ostatni tom z cyklu "Malfetto"
Marie Lu. Powieść należy do fantastyki, jednak można ją również zaliczyć do powieści młodzieżowej. W każdym razie jest to zamknięcie historii Adeliny w zaskakującym finale. Dziewczyna staje przeciwko tym, którzy ją zdradzili i dokonuje ostatecznej zemsty. Natomiast mrok z jej wnętrza zaczyna wymykać się spod kontroli. Kiedy pojawia się następne niebezpieczeństwo Adelina musi połączyć siły z Bractwem Sztyletu, co nie będzie łatwe chociażby przez ich wzajemną nieufność. Ten sojusz może się okazać niebezpieczeństwem, ale M
malfetto nie mają wyboru. Czy uda im się dojść do porozumienia? Na czym polega niebezpieczna misja ? Czy Drużyna Róży i Bractwo Sztyletu pokonają wzajemną niechęć?
Przekonajcie się sami !
Cała seria napisana jest bardzo dobrze i czyta się ją przyjemnie. Z pewnością postać Adeliny jest przeciwieństwem bohaterów z którymi miałam styczność w innych książkach. Jednak jej postać jest dosyć ciekawa i budzi pewnie sporo sprzeczności i mieszanych uczuć.
W każdym razie jesy to książka warta przeczytania.

Legenda. Rebeliant
Marie Lu0
Okładka ksiązki - Legenda. Rebeliant

Republika, miejsce niegdyś znane jako zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych, jest uwikłana w wieczną wojnę ze swymi sąsiadami, Koloniami. Piętnastoletnia...

Buntownik
Marie Lu0
Okładka ksiązki - Buntownik

,,Buntownik" to świetna powieść napisana przez autorkę, która nigdy nie zawodzi. Każda książka, którą wydaje Marie Lu, to strzał w dziesiątkę. - Tahereh...

Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;