Malutki Lisek i Wielki Dzik Porządki. Tom 7

Siódmy tom uwielbianej przez najmłodszych czytelników serii komiksowej o przesympatycznych zwierzątkach z dolinki. Pierwszy tom cyklu został nagrodzony w ,,Konkursie imienia Janusza Christy na komiks dla dzieci".

Autorką komiksu jest Berenika Kołomycka, graficzka, ilustratorka i projektantka. Stworzyła rysunki do albumów ,,Wykolejeniec" (scen. Grzegorz Janusz) i ,,Tej nocy dzika paprotka" (scen. Marzena Sowa). W 2011 roku za krótki komiks ,,O psie, który czuł się człowiekiem" zdobyła, wraz ze scenarzystą Michałem Narożnikiem, Nagrodę Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi.

Informacje dodatkowe o Malutki Lisek i Wielki Dzik Porządki. Tom 7:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2021-09-15
Kategoria: Komiksy

Kup książkę Malutki Lisek i Wielki Dzik Porządki. Tom 7

Malutki Lisek i Wielki Dzik Porządki. Tom 7 - opinie o książce

Dziś coś dla młodszych czytelnikówSiódmy tom uwielbianej przez najmłodszych opowieści komiksowej o przesympatycznych zwierzątkach z dolinki.

Do tej pory ukazało się sześć tomów:
Malutki Lisek i Wielki Dzik. Tam. Tom 1.
Malutki Lisek i Wielki Dzik. Najdalej. Tom 2.
Malutki Lisek i Wielki Dzik. Świt. Tom 3
Malutki Lisek i Wielki Dzik. Tamtędy. Tom 4
Malutki Lisek i Wielki Dzik. Huk. Tom 5
Malutki Lisek i Wielki Dzik. Okropieństwo. Tom 6

W każdym poznajemy przygody Malutkiego Liska i Wielkiego Dzika, a także tajemnice leśnych zwierząt i wiele więcej.

W siódmym tomie Lisią dolinkę zalała woda. Deszcz, który nie przestaje padać, przysparza jej mieszkańcom sporo kłopotów. Nawet gdy woda opada, nie mogą odetchnąć z ulgą. Zniszczone nory, braki w zapasach i zaśmiecony strumyk, to niejedyne problemy, z którymi przyjdzie się zmierzyć naszym bohaterom. W kryzysie najlepiej liczyć na sprawdzonych przyjaciół. Czy i tym razem Lisek i Dzik sobie poradzą?

Przepiękne ilustracje i piękna opowieść dla młodszych czytelników.

Malutki Lisek i Wielki Dzik Tam. Tom 1
Berenika Kołomycka0
Okładka ksiązki - Malutki Lisek i Wielki Dzik  Tam. Tom 1

"Pięknie namalowana opowieść dla młodszych dzieci o sile przyjaźni. Malutki Lisek żyje samotnie Tutaj - pod jabłonką na odległych wzgórzach. Jest szczęśliwym...

Malutki Lisek i Wielki Dzik. Okropieństwo
Berenika Kołomycka0
Okładka ksiązki - Malutki Lisek i Wielki Dzik. Okropieństwo

Jak się okazuje, nie zawsze jest miło i przyjemnie. Są sytuacje, gdy zalewa nas złość, a okropne słowa cisną się na pyszczek. Wtedy wszystko się wali na...