Razem z dzieckiem rodzi się więź, ale i wiele pytań: Dlaczego niemowlęta nie chcą spać same, dlaczego płaczą, skąd nagłe napady złości, dlaczego ciągle czegoś od nas chcą?

Carlos González, uznany autorytet pediatryczny, autor m.in. popularnej również w Polsce książki ,,Moje dziecko nie chce jeść", mocno wierzy (co więcej - udowadnia to!), że dzieci są dobre, szczere, towarzyskie, wyrozumiałe i że z całą pewnością zasługują na tyle miłości, ile tylko jesteśmy im w stanie zaofiarować.

,,Mocno mnie przytul" to pełen rzeczowych argumentów głos przeciwko teoriom samozwańczych ekspertów, którzy niemal obsesyjnie propagują konieczność przestrzegania harmonogramów i planów, drobiazgowych systemów kar i nagród, a czasem nawet izolacji dziecka od rodziców.

Żartobliwie i z humorem autor komentuje zakorzenione mity i teorie wychowawcze, pokazując jednocześnie, że najważniejsze, co można zrobić dla dziecka, znajduje się nie w umysłach teoretyków wychowania, ale w naszych sercach.

Informacje dodatkowe o Mamania wspiera rodziców i dzieci. Mocno mnie przytul. Jak zbudować i utrzymać silną więź w rodzinie:

Wydawnictwo: Mamania
Data wydania: 2022-05-11
Kategoria: Medycyna i zdrowie
Tytuł oryginału: Bésame mucho. Come crescere i vostri figli con amore

Tagi: Opieka nad dzieckiem i wychowanie - poradniki

Kup książkę Mamania wspiera rodziców i dzieci. Mocno mnie przytul. Jak zbudować i utrzymać silną więź w rodzinie

Mamania wspiera rodziców. Moje dziecko nie chce jeść
Carlos González0
Okładka ksiązki - Mamania wspiera rodziców. Moje dziecko nie chce jeść

Twoje dziecko nie chce jeść. Trwa to tygodniami, może nawet miesiącami i latami. Może pije tylko mleko, zjada suche bułki, a od święta dwa kęsy jabłka...

Moje dziecko nie chce jeść
Carlos Gonzalez0
Okładka ksiązki - Moje dziecko nie chce jeść