Okładka książki - Man of War. Tom 3: Bracia w chwale

Man of War. Tom 3: Bracia w chwale

Wydawnictwo: Drageus Publishing House
Data wydania: 2015-12-02
Dodał/a książkę: helion

USS ,,Cumberland" wraz z załogą wykonują misję niemożliwą do wykonania, a wycofanie się nie wchodzi w grę.
Czasem kapitan Robichaux walczy zgodnie z zasadami, a czasem zapomina o nich całkowicie. To czyni go wschodzącą gwiazdą Marynarki Wojennej Unii. To także utrzymuje przy życiu jego i jego niedoświadczoną załogę.
Kiedy Max i jego okręt, niszczyciel USS ,,Cumberland" osaczeni zostają przez osiem okrętów przeciwnika, ich szanse przeżycia wynoszą mniej niż jeden do miliona. Wszystkich umiejętności i stalowych nerwów potrzeba, aby po prostu uciec z pułapki.
Wysłani z tajną misją za linie wroga, Max i jego załoga mają przeprowadzić tak ważne uderzenie, że jego sukces może odmienić koleje wojny. Przegrana zaś kosztować będzie życie nie tylko ich samych, ale najprawdopodobniej także wszystkich ludzi w Galaktyce.

Kup książkę Man of War. Tom 3: Bracia w chwale

Opinie o książce - Man of War. Tom 3: Bracia w chwale

Man of War. Tom 2: Honor to my
H. Paul Honsinger0
Okładka ksiązki - Man of War. Tom 2: Honor to my

W kontynuacji powieści ,,Wezwał nas honor" poznajemy dalsze przygody kapitana Maxa Robichaux i dowodzonej przez niego załogi niszczyciela kosmicznego...

Man of War: Wezwał nas honor
H. Paul Honsinger0
Okładka ksiązki - Man of War: Wezwał nas honor

Unia Terrańska zaangażowana jest w międzygwiezdną wojnę z Krag, bezwzględną rasą obcych, chcących zniszczyć ludzkość. W 2315 roku obiecującemu młodemu...

Dobry pies
Rafał Witek