Maria

Tom 7 cyklu Made Men

DWÓCH MĘŻCZYZN BĘDZIE ZABIEGAĆ O JEJ UWAGĘ, ALE TYLKO JEDEN WYJDZIE Z TEGO ŻYWY!

Maria jest prawdziwą księżniczką mafii.

Piękna - to słowo nie do końca oddaje sprawiedliwość jej urodzie. Kobieta wygląda jak anioł, jak marzenie wszystkich facetów. Ale nie każdy wie, ze jej serce jest czarne jak noc.

Jednak bez względu na buntowniczą i bezlitosną naturę Marii i tak było wiadomo, że kiedyś wyjdzie za mąż za mężczyznę wybranego przez rodzinę. Maria dobrze znała tę tradycję. Miała świadomość, że jeśli się na to nie zgodzi, nigdy nikogo nie poślubi.

Kobieta nie przewidziała, że na drodze do jej serca stanie nie jeden, ale dwóch mężczyzn. Pierwszy jest nauczycielem i nie należy do jej świata. Drugi jest członkiem rodziny Luciano i krążą legendy o tym, z jakiej odległości potrafi zabić człowieka.

Wydaje się, ze serce Marii dokona wyboru, jednak może się okazać, że tak naprawdę decyzja nigdy nie należała do niej.

Informacje dodatkowe o Maria:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2021 (data przybliżona)
Tytuł oryginału: Maria
Tłumaczenie: Marta Słońska

Kup książkę Maria

Maria - opinie o książce

Maria to bohaterka, która już w pierwszym tomie zyskała moją uwagę. To tak charyzmatyczna i zdecydowanie nieprzewidywalna postać, że możemy spodziewać się po niej wszystkiego. Jestem niepocieszona i czuję ogromny niedosyt po tej części. Myślałam, że autorka poświęci jej więcej uwagi, a ta książka liczyła raptem 180 stron. No jak dla mnie to zdecydowanie za krótko, aby poznać w całej okazałości naszą bohaterkę. Co prawda dzieje się tutaj i nie ma chwili na nudę, ale czemu tego tak niewiele? :P Pocieszam się tym, że ,,Dominic" jest okazalszą częścią i będę mogła się rozkoszować czytaniem zdecydowanie dłużej. Jak najbardziej mi się podobało. Nie mam tutaj innej możliwości. J

Siódma część serii ,,Made Men" poświęcona jest Marii. Byłam jej ogromnie ciekawa, bo główna bohaterka jest niesamowicie intrygująca i tajemniczą postacią. Wie, że z powodu tego, że jest kobietą, nigdy nie będzie traktowana tak jak jej bracia. Od zawsze stale towarzyszą jej ochroniarze, choć ona sama potrafi się obronić. Maria jest piękna i zimna, więc zaskakuje ją fakt, że nagle rodzą się w niej uczucia. W jej dotychczas idealnie poukładanym świecie pojawia się dwóch mężczyzn, którzy są swoimi całkowitymi przeciwieństwami. Pierwszy z nich, Kayne, jest spokojnym nauczycielem. Natomiast Dominic nie dość, że należy do rodziny Luciano, to jest równie niebezpieczny i bezwzględny jak Lucca.

Bardzo podobała mi się ta książka, choć była według mnie zdecydowanie za krótka. Brakowało mi w niej rozwinięcia. Podobnie jak w ,,Chloe", ten tom skupia się głównie na poznaniu Marii. Myślę, że kolejna część będzie jeszcze ciekawsza, kiedy akcja bardziej się rozwinie. Powtarzało się tu też sporo dotychczasowych scen, tyle, że były one pisane z perspektywy Marii.

Książkę czyta się szybko i przyjemnie. Traktuję ją raczej jako wstęp do głównej części tej historii, a nie jak osobną książkę. Zakończenie pozostawia ogromny niedosyt, więc z niecierpliwością czekam na ,,Dominica".

Avatar użytkownika - wioletasorowka
wioletasorowka
Przeczytane:2021-11-27, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2021,
Angel
Sarah Brianne0
Okładka ksiązki - Angel

BĘDZIE JĄ OCHRANIAŁ SYN SAMEGO DIABŁA! Kiedy Adalyn po raz pierwszy zobaczyła Angela, wydał jej się wcielonym demonem. Kobieta przypuszczała, że ten...

Chloe
Sarah Brianne0
Okładka ksiązki - Chloe

Twarz Chloe z bliznami przyprawia ją o szaleństwo. Jej odbicie nieustannie przypomina, jak je zdobyła. Mężczyzna, który ją zranił, nawiedza nie...