Martwe na zawsze. Zepsute miasto

Pasja, oddanie i namiętny seks z męskiej perspektywy!

Tomasz zmaga się z demonami przeszłości. Choć przyjaciele zaczynają wątpić w jego intencje, to lojalność nadal jest dla niego najwyższą wartością. Wiele razy życie stawia go przed ciężkimi wyborami, których w końcu będzie musiał dokonać.

Tym razem walczy nie tylko z wrogiem, ale też z czasem, którego ma coraz mniej. Zaczyna dostrzegać w życiu coś więcej niż tylko seks.

Czy przed śmiercią dowie się, czym jest prawdziwe uczucie?

I najważniejsze, czy uda mu się uratować bliskich, którzy stali się dla niego tak ważni?

Oficjalnie - to jest powieść! Nieoficjalnie - to najlepsze zakończenie trylogii erotycznej, jaką kiedykolwiek czytałaś!

Informacje dodatkowe o Martwe na zawsze. Zepsute miasto:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2022-08-10

Kup książkę Martwe na zawsze. Zepsute miasto

Martwe na zawsze. Zepsute miasto - opinie o książce

„Nie bałem się śmierci. Od dłuższego czasu byłem z nią pogodzony, a chwilami sam chciałem jej spojrzeć w oczy”

Trzecia, a zarazem finałowa część serii #zepsutemiasto tom „Martwe na zawsze” jest chyba najlepszą, a zarazem najbardzej emocjonującą częścią ZM. Wyraźne zmiany w zachowaniu Tomka vel Jubilera, które już na końcu drugiego tomu dały o sobie znać, są tylko preludium do jego walki o wszystko. Igranie ze śmiercią nigdy wcześniej nie było tak proste i pociągające jak teraz, jednak pomimo pogodzenia się z nieuniknioną sytuacją, uczucia próbują zmienić tor wydarzeń. Znienawidzona, a zarazem jak się okazuje chyba, najbardziej zachodząca za skórę kobieta, wierni przyjaciele, którzy wskoczą w ogień i poruszą ziemię dla Jubilera, nikt i nic nie jest w stanie zatrzymać go przed jego niewyjaśnionymi mrożącymi krew w żyłach posunięciami, a także sposobami na ogarnięcie tej patowej sytuacji bez wyjścia. Igranie z ogniem i współpraca z zagadkowymi jednostkami, których Jubiler nie jest w stanie rozgryźć, może być jego gwoździem do trumny, no chyba, że odważy się zaufać komuś, komu nigdy nie powinien. Ale tak na prawdę nie ma idealnego wyjścia z tej patowej sytuacji i prawdopodobnie tylko smierć może okazać się ucieczką i wybawieniem, pomimo bólu na jaki przyjdzie mu narazić siebie, a przede wszystkim bliskich.

Wow, z tego to dopiero byłby świetny film bądź serial sensacyjny, ostre postacie, niebezpieczne sytuacje i te pikantne momenty, które rozgrzewają i nietuzinkowo przeplatają się z mrożącymi krew w żyłach wydarzeniami. Wyraziści bohaterowie, a każdy z nich wspaniale wpasowujący się w całość. No i to nieustające napięcie i zagadki, których nie możemy wprost doczekać się rozwiązania. Bardzo zaimponowała mi postać, Jubilera, która, przedłożyła spokój, bezpieczeństwa i życia bliskich ponad swoje własne.

Gorąco polecam styl @mateusz.gostynski bo wszystkie książki @gangsterskapisownia mają swój styl i jedyny w swoim rodzaju gangsterski charakter.

Oczywiście czekam na więcej i przyznam szczerze, że trochę smutno mi rozstawać się z bohaterami Zepsutego Miasta.

Gorąco polecam całą serię 🔥

[...] Często nie dostrzegamy, że naszym bliskim jest źle lub to bagatelizujemy. Ci, którzy wydają się maja dzień zadowoleni, często w głębi serca są naprawdę nieszczęśliwi[...]

Podnosząca ciśnienie, niewiarygodna, z zaskakującym zakończeniem.

Oto ostatnia i zarazem najlepsza moim zdaniem część o wielkim gangsterze, lojalnym wobec przyjaciół, bawiącym się w berka ze śmiercią, nieprzewidywalnym Tomaszu vel Jubilerowi. Jego żądza zemsty prowadzi go do popadania w mrok. Zdaje sobie sprawę, że musi poświęcić siebie, aby przyjaciele, którzy są dla niego rodziną byli bezpieczni. Jedna akcja kończy wszystko, ale czy na pewno?

,,Martwe na zawsze" to książka, która wciąga od samych pierwszych stron. Początek powoduje niemałe zaskoczenie przez co popadasz w co raz większą ciekawość i czytasz dalej i dalej. W ciągu przewracania stron doznajesz szoku, z niedowierzania kręcisz głową, adrenalina buzuje w żyłach, a ogień trawi twe policzki. Momentami masz ochotę przywalić Tomaszowi, że działa sam, że jest egoistą, że myśli tylko o sobie, ale później zdajesz sobie sprawę, że nie robi tylko dla siebie. Robi to, bo chce, aby Ci, którym zaufał byli bezpieczni. Ostatnia akcja powoduje wybuch złości, szoku. Łzy zaczynają lecieć po policzku. I gdy jesteś pogodzona już, autor robi cię w konia i kreuje inne zakończenie. Sprawiło to, że dalej nie mogę w to uwierzyć. Drogi autorze czapka z głowy. Podszedłeś mnie, a ja dałam się złapać jak małe dziecko

Jestem fanką już od jakiegoś czasu tej historii jak i pióra autora. Za każdym razem jego historie trzymają w napięciu i sprawiają, że chcesz czytać i czytać. Co więcej owe historie dają ci wiele do myślenia, przez co zastanawiasz się nad swoim życiem. Mam nadzieję, że jeszcze spotkam się z Jubilerem, a jak nie to może historia Złotówy lub Bramkarza? Polecam całą trylogię. Zepsute Miasto niech zagości na Waszych półkach.

Zepsute Miasto
Mateusz Gostyński0
Okładka ksiązki - Zepsute Miasto

Czy wiesz, jak mężczyźni rozmawiają o seksie? Jakie są ich erotyczne fantazje? Nareszcie możesz przeczytać erotyk napisany przez faceta i poznać męski...

Moralność nie istnieje
Mateusz Gostyński0
Okładka ksiązki - Moralność nie istnieje

Wystarczy iskra, żeby cały świat rodziny Hamiltonów zapłonął. W rodzinnej korporacji trwa walka o przejęcie kontroli i władzy. Kiedy wszystko kręci się...