Marzenia Mamy. Scenariusz przedstawienia dla młodszych dzieci na Dzień Matki

Propozycja przedstawienia teatralnego dla przedszkolaków. Łatwy, rymowany tekst, tematyka związana z Dniem Matki, ciekawy materiał do wykorzystania w pracy z dziećmi.\r\nDzieci (chłopczyk i dziewczynka) pragną ucieszyć swoją mamę jakimś prezentem. Ale co tu wymyślić? O czym może marzyć mama? - zastanawiają się dzieci. Odwiedzają różne sklepy... W księgarni staje się rzecz niezwykła: z bajek i baśni wychodzą znani im bohaterowie książek i ofiarują swoją pomoc.

Informacje dodatkowe o Marzenia Mamy. Scenariusz przedstawienia dla młodszych dzieci na Dzień Matki:

Wydawnictwo: WAM
Data wydania: b.d
Kategoria: Edukacyjne
ISBN: 978-83-7505-833-8

Kup książkę Marzenia Mamy. Scenariusz przedstawienia dla młodszych dzieci na Dzień Matki

Marzenia Mamy. Scenariusz przedstawienia dla młodszych dzieci na Dzień Matki - opinie o książce

Adriana Miś CSS0
Okładka ksiązki - Korale, czyli przygoda Jasia. Scenariusz przedstawienia dla dzieci przedszkolnych na Dzień Matki

Scenariusz przedstawienia z okazji Dnia Matki. W przedszkolach ta uroczystość jest zwykle uświetniana przedstawieniami, w których występują dzieci...