Marzycielka

Wydawnictwo: Wydawnictwo Mazowieckie
Data wydania: 2019-08-14
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788395199271
Liczba stron: 312

Tom 3 cyklu Trylogia autorska

Ocena: 5.6 (10 głosów)

Samotność… Jeżeli Ewie Kotowskiej wydawało się, że poznała jej smak, była w błędzie. Teraz dopiero, gdy straci ukochanego mężczyznę i najbliższych przyjaciół, doświadczy prawdziwej samotności. Jednak los, dotąd tak okrutny, ma dla Ewy parę niespodzianek. Gdy tylko kobieta odnajdzie siłę, by odbudować z gruzów swój świat, odnajdzie swoje miejsce na ziemi, pojawią się nowe przyjaźnie, a promyk nadziei, że będzie lepiej, musi być, prawda?, nieśmiało rozproszy mrok.

Miłość… O nie. Ewa jest bardzo ostrożna z powierzaniem serca w czyjeś ręce. Przyjaźnić się z mężczyznami? Tak, jak najbardziej, ale pokochać? Nie. Jej szczere uczucia zostały tyle razy podeptane, miłość odrzucona, a ona sama zdradzona, że trzyma serce pod kluczem. Czasem tylko tęskni za Tym Jedynym, za bliskością, jakiej przyjaciele dać Ewie nie mogą.

Marzenia… Ich nie porzuciła nigdy. Ale są tak dalekie, tak niespełnialne… By sięgnąć po swoją gwiazdkę z nieba, musi zaufać choć raz. Jeszcze jeden, ostatni raz. Czy się odważy? Czy jej poranione serce będzie potrafiło wybaczyć i pokochać, gdy On stanie przed Ewą ponownie?

Tagi:

Kup książkę Marzycielka

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Polecana recenzja

Marzycielka to ostani tom Trylogii Autorskiej Katarzyny Michalak. Jest w powieści sporo naprawdę skrajnych emocji, ogromne pokłady bólu i cierpienia, ale znalazło się również miejsce dla miłości, marzeń i nadziei.  Weronika traci swoje nienarodzone dziecko, jest przetrzymywana w domu swojego męża, a następnie zostaje brutalnie z niego wyrzucona. Załamana i zdruzgotana, nie widzi już sensu dalszej egzystencji i targa się na własne życie. Nieudaną próbę samobójczą przypłaca zszywanymi „na żywo" nadgarstkami i pobytem w szpitalu psychiatrycznym. Wydawać by się mogło, że nic straszniejszego nie może już Weroniki Nocyk (teraz znanej jako Ewa Kotowska) spotkać. Życie Ewy to jednak ciąg „górek" i „dołków". Gdy myślimy, że wszystko zaczyna się układać, jak grom z jasnego nieba spadają na Ewę dramatyczne wydarzenia i intrygi snute przez byłego już męża. I chociaż kobieta znajduje pocieszenie i bezpieczny kąt u przyjaciółek, które poznała podczas pobytu w szpitalu, to nawet ich opieka i bezinteresowna pomoc nie potrafią zaleczyć tęsknoty za Tym Jedynym. Za Wiktorem, który pojawia się znikąd, szepcze Ewie czułe słowa, by za chwilę zniknąć na długie miesiące, a nawet lata. Marzycielka to powieść, która zabierze czytelnika w miejsca tak różne, tak skrajne, że trudno się tego spodziewać, rozpoczynając lekturę. Są szpitale psychiatryczne ...
(czytaj dalej)

Opinie o książce - Marzycielka

Avatar użytkownika - Jadziulec101
Jadziulec101
Przeczytane:2020-02-22, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2020,

Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie zakończenie książki! Cały czas byłam sercem przy Ewie i jej kibicowałam. Wreszcie Ewa będzie mogła być z Wiktorem. 

Link do opinii
Avatar użytkownika - losar
losar
Przeczytane:2020-01-27, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2020,

Ewa Kotowska wydawało się,że poznała smak samotności. Była w błędzie. Teraz dopiero,gdy straciła ukochanego mężczyznę i najbliższych przyjaciół, doświadczony prawdziwej samotności. Jednak los, odtąd tak okrutny,ma dla Ewy kilka niespodzianek. Gdy tylko kobieta odnajdzie siłę,by odbudować z gruzów swój świat,odnajdzie swoje miejsce na ziemi. Pojawią się nowe przyjaźnie,A promyk nadziei,że będzie lepiej,nieśmiało rozproszy mrok.

Ewa jest bardzo ostrożna z powierzaniem serca w czyjeś ręce. Przyjaźnić się z mężczyznami? Tak,jak najbardziej,ale pokochać? Nie. Jej szczere uczucia zostały tyle razy podeptane,miłość odrzucona,a ona sama zdradzona,że trzyma serce pod kluczem. Czasem tylko tęskni za Tym Jedynym ,za bliskością jakiej przyjaciele dać jej nie mogą. 

Marzeń nie porzuciła nigdy. Ale są tak dalekie,tak nierealne... By sięgnąć po swoją gwiazdę z nieba ,musi zaufać choć raz. Jeszcze jeden,ostatni raz. Czy jej poranione serce będzie potrafiło wybaczyć i pokochać,gdy  On stanie przed Ewą ponownie....?

Link do opinii
Avatar użytkownika - beatrycze66
beatrycze66
Przeczytane:2019-12-30, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2019,
Avatar użytkownika - Stenka
Stenka
Przeczytane:2019-09-12, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Trzeci tom Trylogii Autorskiej. Kontynuacja "Pisarki" i "Zagubionej". Chociaż to trylogia to chciałabym dalszą część. Historia wciąga, trudno odłożyć czytanie na później. Jest to głównie powieść o bezgranicznej miłośći Ewy i Wiktora, o marzeniu o normalnym życiu z ukochanym, którego Ewa nie może się doczekać a Wiktor nie może zrealizować. Ewę w życiu spotyka wiele zła: brak miłości rodzicielskiej i ich wsparcia, intrygi byłego męża, hejt, który sprawia, że musi zmienić miejsce zamieszkania. W tym tomie na szczęście Ewa poznaje przyjacióki, które ją wspierają i pomagają i wreszcie może pomieszkac razem z ukochanym. "Ten oschły mężczyzna, którego ostrą tresurą - tak to określał - pozbawiono uczuć, przy ukochanej kobiecie na powrót stawał się czułym, wrażliwym, uważnym na jej potrzeby kochankiem. Cudownym partnerem i wspaniałym przyjacielem."

Link do opinii
Avatar użytkownika - jolantasatko
jolantasatko
Przeczytane:2019-09-09, Ocena: 6, Przeczytałam, 2019,
Inne książki autora
Sklepik z Niespodzianką 3. Lidka. Wydanie kieszonkowe
Katarzyna Michalak0
Okładka ksiązki - Sklepik z  Niespodzianką 3. Lidka. Wydanie kieszonkowe

DOBRA LITERATURA KOBIECA! Miasteczko Pogodna, które Bogusia pokochała od pierwszego wejrzenia, stało ciche i spokojne w promieniach przedpołudniowego...

Gwiazdka z nieba
Katarzyna Michalak0
Okładka ksiązki - Gwiazdka z nieba

Co może grozić komuś, kto stracił już wszystko?W śnieżną wigilijną noc na tatrzańskiej przełęczy dochodzi do tragedii. Sześć lat później w mazurskiej...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Polak wybaczy drugiemu Polakowi wszystko: zdradę, kradzież, łgsrstwo. Głosowanie na PIS, tudzież na PO. Nawet morderstwo. Z trudem, bo z trudem, lecz morderstwo także. Jednego tylko rodakowi nie jest w stanie wybaczyć: sukcesu.


Więcej