Marzycielka

Tom 3 cyklu Trylogia autorska

Ostatnia część trylogii skupia się na pisarce Ewie Kotowskiej, która walczy o swoje marzenia i nie jest już sama. Bohaterka ma ukochanego synka Wiktorka, który jest dla niej całym światem. W głębi duszy cierpi nad stratą miłości swego życia i nie chce związać się już z żadnym innym mężczyzną.
Podczas tej lektury płakałam jak małe dziecko, nie potrafiłam zapanować nad emocjami. Podłość ludzka niszczyła wszystko co z trudem budowała bohaterka. Ktoś nad nią jednak czuwał, gdy była w beznadziejnej rozpaczy. Zawsze wydarzało się coś co pomagało jej stanąć na nogi. Odradzała się wtedy jak sfinks z popiołów.
Po mimo przeciwności losu, Ewa była silną kobietą i parła na przód. W Australii odnalazła spokój, radość i poczucie bezpieczeństwa. Brakowało jej do pełni szczęścia tylko Wiktora.
Zakończenie wywarło na mnie wielkie wrażenie. Nie spodziewałam się tego zupełnie. Dało mi jednak nadzieję, że nawet z największego piekła można wyjść spełnić marzenia i osiągnąć szczęście.
Pokochałam twórczość Katarzyny Michalak i na pewno sięgnę po inne książki tej pisarki.

Informacje dodatkowe o Marzycielka:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Mazowieckie
Data wydania: 2019-08-14
ISBN: 9788395199271
Dodał/a opinię: Izabela Hebda

Zobacz opinie o książce Marzycielka

Kup książkę Marzycielka

Polak wybaczy drugiemu Polakowi wszystko: zdradę, kradzież, łgsrstwo. Głosowanie na PIS, tudzież na PO. Nawet morderstwo. Z trudem, bo z trudem, lecz morderstwo także. Jednego tylko rodakowi nie jest w stanie wybaczyć: sukcesu.

Rok w Poziomce
Katarzyna Michalak0
Okładka ksiązki - Rok w Poziomce

Historia Ewy – trzydziestokilkuletniej kobiety po przejściach, która postanawia spełnić wreszcie swoje marzenie i zamieszkać w ukochanym domu...

Pani Ferrinu
Katarzyna Michalak0
Okładka ksiązki - Pani Ferrinu

Ferrin. Liczy się tylko Ferrin. A Ferrin to Miłość ,,Dookoła trwało piekło, jakby wszystkie działa, muszkiety i pistolety Lanorów skierowane były...