Masz to we krwi. Morfologia, Hashimoto, cholesterol. Wyniki, diety, wskazówki

Wydawnictwo: Publicat
Data wydania: 2019-09-10
Kategoria: Medycyna i zdrowie
ISBN: 978-83-2712-541-5
Liczba stron: 320
Ilustracje: tabele

Ocena: 6 (1 głosów)

Masz to we krwi. Morfologia, Hashimoto, cholesterol. Wyniki, diety, wskazówki – opis wydawcy

Coraz bardziej uświadamiamy sobie, jak ważne są badania profilaktyczne. Jednak widząc wyniki, często nie mamy pojęcia, co one oznaczają.

Ta książka to praktyczny poradnik dosłownie dla każdego. W prostych słowach dowiesz się, jak odczytać wyniki morfologii, cholesterolu oraz panelu tarczycy.

Znajdziesz tu też coś, czego nie spotkasz w innych publikacjach – praktyczną analizę wyników badań konkretnych przypadków. Książka jest tak zaprojektowana, żebyś po jej lekturze potrafił odczytać wyniki badań, wyciągając z nich konkretne wnioski. Praktyczny poradnik, z którego dowiesz się, jak odczytywać wyniki badań krwi (od morfologii przez panel tarczycy po cholesterol), jak minimalizować ryzyko choroby i wdrożyć prawidłowe nawyki dietetyczne wspomagające zdrowie.

Tagi: Poznań

Kup książkę Masz to we krwi. Morfologia, Hashimoto, cholesterol. Wyniki, diety, wskazówki

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Masz to we krwi. Morfologia, Hashimoto, cholesterol. Wyniki, diety, wskazówki

Najnowsza książka pt. '' Masz to we krwi. Morfologia, Hashimoto, cholesterol. Wyniki, diety, wskazówki'' autorstwa Pań Pauliny Ihnatowicz, Emilii Ptak, które z zawodu są dietetyczkami, a nade wszystko uświadamiają Czytelnikowi na podstawie dokonanych własnych obserwacji, jak może wyglądać jego, zdrowie, jeśli on nie zadba o nie we właściwy sposób pod względem zdrowotnym.

Książka ta składa się z części: krew i układ odpornościowy, morfologia, tarczyca, lipidogram.

Czytelnik tak na dobrą sprawę nie ma właściwej wiedzy na temat interpretacji wyników badań, które dokonuje w momencie ich konieczności i nie wie jak je odczytać, a dzięki tej książce swoją wiedzę będzie mógł zdobyć za pomocą podanych i omówionych przykładów w części IV.

To od nas samych zależy czy będziemy mogli zaufać wskazówkom udzielonym przez autorki i uczynić wszystko, by móc o nie odpowiednio zadbać.

Trafnie została dobrana w książce tej tematyka, zamieszczona w niej opisana treść podrozdziałów, która po bliższym zapoznaniu powinna stanowić sygnał ostrzegawczy, aby spojrzeć inaczej na swoje zdrowie i życie z perspektywy medycznej.

Elementem dodatkowym są tutaj interesująco przedstawione dodatki a, b, c zawierające następujące treści, A: Lista badań dla kobiety w każdym wieku, B: Lista badań dla mężczyzny w każdym wieku, C: Lista badań dodatkowych dla obu płci, odpowiednio dobrana literatura, voucher na badania profilaktyczne.

Wydawnictwu Publicat dziękuje za podarowanie mi do zrecenzowania książki pt. '' Masz to we krwi. Morfologia, Hashimoto, cholesterol. Wyniki, diety, wskazówki'' autorstwa Pań Pauliny Ihnatowicz, Emilii Ptak.

Polecam przeczytać tę książkę.

Link do opinii
Recenzje miesiąca
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Tam, gdzie nie pada
Michael Sowa
Tam, gdzie nie pada
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy