Masz to we krwi. Morfologia, Hashimoto, cholesterol. Wyniki, diety, wskazówki

Najnowsza książka pt. '' Masz to we krwi. Morfologia, Hashimoto, cholesterol. Wyniki, diety, wskazówki'' autorstwa Pań Pauliny Ihnatowicz, Emilii Ptak, które z zawodu są dietetyczkami, a nade wszystko uświadamiają Czytelnikowi na podstawie dokonanych własnych obserwacji, jak może wyglądać jego, zdrowie, jeśli on nie zadba o nie we właściwy sposób pod względem zdrowotnym.

Książka ta składa się z części: krew i układ odpornościowy, morfologia, tarczyca, lipidogram.

Czytelnik tak na dobrą sprawę nie ma właściwej wiedzy na temat interpretacji wyników badań, które dokonuje w momencie ich konieczności i nie wie jak je odczytać, a dzięki tej książce swoją wiedzę będzie mógł zdobyć za pomocą podanych i omówionych przykładów w części IV.

To od nas samych zależy czy będziemy mogli zaufać wskazówkom udzielonym przez autorki i uczynić wszystko, by móc o nie odpowiednio zadbać.

Trafnie została dobrana w książce tej tematyka, zamieszczona w niej opisana treść podrozdziałów, która po bliższym zapoznaniu powinna stanowić sygnał ostrzegawczy, aby spojrzeć inaczej na swoje zdrowie i życie z perspektywy medycznej.

Elementem dodatkowym są tutaj interesująco przedstawione dodatki a, b, c zawierające następujące treści, A: Lista badań dla kobiety w każdym wieku, B: Lista badań dla mężczyzny w każdym wieku, C: Lista badań dodatkowych dla obu płci, odpowiednio dobrana literatura, voucher na badania profilaktyczne.

Wydawnictwu Publicat dziękuje za podarowanie mi do zrecenzowania książki pt. '' Masz to we krwi. Morfologia, Hashimoto, cholesterol. Wyniki, diety, wskazówki'' autorstwa Pań Pauliny Ihnatowicz, Emilii Ptak.

Polecam przeczytać tę książkę.

Informacje dodatkowe o Masz to we krwi. Morfologia, Hashimoto, cholesterol. Wyniki, diety, wskazówki:

Wydawnictwo: Publicat
Data wydania: 2019-09-10
Kategoria: Medycyna i zdrowie
ISBN: 978-83-2712-541-5
Ilustracje:tabele
Dodał/a opinię: Emilly26

Tagi: Poznań

Zobacz opinie o książce Masz to we krwi. Morfologia, Hashimoto, cholesterol. Wyniki, diety, wskazówki

Kup książkę Masz to we krwi. Morfologia, Hashimoto, cholesterol. Wyniki, diety, wskazówki

Rozszyfruj swoją krew.
Paulina Ihnatowicz, Emilia Ptak0
Okładka ksiązki - Rozszyfruj swoją krew.

Książka “Rozszyfruj swoją krew” to przewodnik po własnej krwi, którą powinien przeczytać każdy. Koniec z niezrozumiałymi wynikami badań...