Numer dopuszczenia: MEN 388/1/2011

Matematyka do potęgi!

Jak zamknąć łamaną? Co ma wspólnego łucznik z okręgiem? Ile stopni mają kąty Twojego pokoju? Wraz z trzecim zeszytem ćwiczeń wejdziesz w świat figur geometrycznych. Dodatkowo, możesz wykonać matematyczny skok i rozwiązać zadania przygotowujące do międzynarodowego konkursu "Kangur Matematyczny". Zeszyt ćwiczeń stanowi uzupełnienie podręcznika z serii Matematyka Europejczyka i jest przeznaczony dla czwartoklasistów.

Kompletny zestaw Matematyka Europejczyka. Klasa 4 stanowi podręcznik oraz trzy zeszyty ćwiczeń. Do zestawu została dołączona wyjątkowa płyta multimedialna, zawierająca mnóstwo zadań interaktywnych, animacji, gier edukacyjnych, origami oraz ćwiczeń dodatkowych z poszczególnych działów.

Zestaw podręczników i zeszytów ćwiczeń z serii Matematyka Europejczyka wydawnictwa Helion pozwala uczniom zdobywać wiedzę poprzez zabawę, a nauczycielom ułatwia przekazywanie nowego materiału w interesujący i niebanalny sposób.

Matematyka Europejczyka - to się liczy!

Informacje dodatkowe o Matematyka Europejczyka. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej. Klasa 4. Część 3:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2012-06-05
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Matematyka Europejczyka. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej. Klasa 4. Część 3

Matematyka Europejczyka. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej. Klasa 4. Część 3 - opinie o książce

Maria Stolarska, Jolanta Borzyszkowska0
Okładka ksiązki - Matematyka Europejczyka. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej. Klasa 5. Część 2

Matematyka do potęgi! Ten zeszyt ćwiczeń oprowadzi Cię po krainie figur geometrycznych i pokaże Ci świat „po przecinku”. Będziesz dodawać...

Maria Stolarska, Jolanta Borzyszkowska0
Okładka ksiązki - Matematyka Europejczyka. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej. Klasa 6. Część 1

Znajomość matematyki procentuje! Klasa szósta to ostatni etap nauki w szkole podstawowej. Kończy go sprawdzian szóstoklasisty, a ta książka pomoże...