Mela i Kostek czyli zwykły dzień niezwykłych bliźniaków

Wymyśl historię o łazienkowym stworze. Zdradź nam, czego chcą kosmici, którzy odwiedzili dzieci. Opowiedz, o czym w swych snach marzą dzieci!

Oglądaj przepięknie ilustrowaną książkę obrazkową i opowiadaj własne historie. Podążaj za wskazówkami i stwórz opowieść, jakiej jeszcze nie było! Spędź jeden dzień z Melą i Kostkiem i przekonaj się, dokąd prowadzą marzenia, gdy tylko puści się wodze fantazji.

To idealna książka zarówno dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych. Na pewno także niejeden dorosły znajdzie wiele radości w tworzeniu własnej historii.

Mela i Kostek to sympatyczne bliźniaki. Chociaż tak bardzo podobni, to jednak niesamowicie różni. Mają różne pasje, zainteresowania i temperament, ale łączy ich niezwykle bogata wyobraźnia. Dzięki niej ich światy czasem się przenikają, a efekty wspólnej zabawy bywają zaskakująco twórcze.

Mela i Kostek czyli zwykły dzień niezwykłych bliźniaków z serii Kapitan Nauka to przepiękna książka, pomyślana jako silent book. Na każdej rozkładówce jest jedna scena z dnia, a także polecenia aktywizujące i pomagające w opowiadaniu historii. To nie tylko literackie wyzwanie, ale także wspaniała zabawa rozwijająca wyobraźnię, logiczne myślenie, kompetencje językowe, spostrzegawczość, koncentrację i umiejętność tworzenia historii.

Informacje dodatkowe o Mela i Kostek czyli zwykły dzień niezwykłych bliźniaków:

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2019-04-17

Tagi: bóg Publikacje dla najmłodszych książeczki obrazkowe i aktywizujące

Kup książkę Mela i Kostek czyli zwykły dzień niezwykłych bliźniaków

Mela i Kostek czyli zwykły dzień niezwykłych bliźniaków - opinie o książce