Mężczyzna bez uczuć

Kategoria: Romans
Tytuł oryginału: The Bad Guy
Język oryginału: angielski
Tłumaczenie: Klaudia Wyrwińska

Sebastian Lindstrom do perfekcji opanował ukrywanie prawdziwych intencji przed innymi. Z jego twarzy nie można niczego wyczytać. Jest chłodny i zdystansowany. Jako odnoszący sukcesy biznesmen, zarządzający firmą, którą przejął po ojcu, ze względu na swój sposób bycia jest jednym z najbardziej tajemniczych ludzi w Nowym Jorku. Jednak kiedy na imprezie firmowej poznaje Camille Briarlane - dziewczynę jednego ze swoich pracowników - coś zwala go z nóg. Kobieta nie przyszła sama, co sprawia, że potrzeba, by ją mieć, staje się jeszcze silniejsza.
Sebastian z trudem nad sobą panuje, co nigdy mu się nie zdarzyło. Gdyby mógł, zabrałby Camille od razu do siebie i sprawił, aby należała tylko do niego.
Kobieta nie ma pojęcia, że w głowie tego potężnego i jednocześnie bardzo zimnego mężczyzny narodził się pewien plan...

Tagi: bóg

Kup książkę Mężczyzna bez uczuć

Opinie o książce - Mężczyzna bez uczuć

Mężczyzna bez uczuć to książka, która mnie zaskoczyła.

Sebastian Lindstrom jest dyrektorem generalnym w firmie swojego taty. Na przyjęciu firmowym poznaje Camille dziewczynę swojego pracownika. Wpada w obsesję na jej punkcie , co skutkuje jej porwaniem i zamknięciem w jednej z jego posiadłości. Czy uwięzioną osobę można nauczyć zaufania i miłości?

Książka ma swoje wady i zalety, ale..
Mnie najbardziej zafascynowała postać Sebastiana. Jak sam się nazywała wielofunkcyjny psychopata. Człowiek które nie czuje i nie rozumie emocji. Jego umysł jest "mechaniczny" a wszystkie zachowania jak i reakcje nauczył go jego tata. Sebastian poprzez obserwację jak i ruch warg, mowę ciała próbuje zrozumieć ludzi.

Nie spodziewałam się aż tak wiele po tego typu książce. Miałam czuć i wyłączyć myślenie. Jednak zostałam bardzo wciągnięta do mroku bohaterów.
Polecam .

Avatar użytkownika - angelikalisiecka
angelikalisiecka
Przeczytane:2021-06-20, Ocena: 5, Przeczytałem,

Mężczyzna z problami pragnący tylko jednej kobiety niezdolny do uczuć a jednak ta książka to polaczenie ognia  namiętności strachu i miłości czy z dobrym zakończeniem ? Polecam jest świetna

Camille towarzyszy swojemu chłopakowi na imprezie organizowanej przez firmę, w której pracuje. To właśnie tam poznaje Sebastiana. Mężczyzna jest zimnym i nieczułym biznesmenem, który poznawał firmę swojego ojca od podszewki, żeby wreszcie przejąć zarządzanie nią. Sebastian myśli i czuje inaczej, ma też trudności z rozpoznaniem ludzkich emocji. Nigdy wcześniej żadna kobieta nie zrobiła na nim takiego wrażenia jak Camille. Już od pierwszego wejrzenia zwróciła jego uwagę i mężczyzna zrobi wszystko, żeby ją zdobyć.

„Mężczyzna bez uczuć” to rewelacyjna historia. Najlepsza jest tu według mnie kreacja głównego bohatera. Sebastian jest jednym z tych bohaterów, których się kocha już od pierwszych stron. Autorka świetnie przedstawiła jego osobowość i sposób myślenia. Choć w pewnym sensie jest czarnym charakterem, jest tak urzekający, że można mu wszystko wybaczyć. Camille też bardzo polubiłam, choć momentami irytowało mnie jej zachowanie. Fabuła była wciągająca i ciekawa. Akcja nie była zbyt dynamiczna, ale mocno trzymała w napięciu.

Moje pierwsze spotkanie z twórczością Celii Aaron okazało się bardzo udane. Mam ogromną nadzieję, że nie będziemy musieli długo czekać na kolejne książki autorki.

Gorąco polecam!

Avatar użytkownika - Roksana