Pierwszy tom biografii legendarnego dowódcy czołgu, Michaela Wittmanna, który wsławił się największą iloscią zniszczonych czołgów przeciwnika podczas II wojny światowej. Podczas kampanii w Rosji Wittmann dowodząc "Tygrysem" zniszczył niewiarygodną ilość czołgów sowieckich - 117 - w tym w zdecydowanej większości słynne T-34 podczas m.inn. wielkich bitew pancernych pod Kurskiem i Charkowem.

Informacje dodatkowe o Michael Wittmann: Najsłynniejszy dowódca czołgu w drugiej wojnie światowej oraz Tygrysy z Leibstandarte SS Adolf Hitler: Tom 1:

Wydawnictwo: Finna
Data wydania: 2010 (data przybliżona)
Kategoria: Historyczne
Tytuł oryginału: Michael Wittmann, erfolgreichster Panzerkommandant im Zweiten Weltkrieg, und die Tiger der Leibstandarte SS Adolf Hitler
Język oryginału: niemiecki
Tłumaczenie: Marek J. Murawski

Kup książkę Michael Wittmann: Najsłynniejszy dowódca czołgu w drugiej wojnie światowej oraz Tygrysy z Leibstandarte SS Adolf Hitler: Tom 1

Patrick Agte0
Okładka ksiązki - Michael Wittmann: Najsłynniejszy dowódca czołgu w drugiej wojnie światowej oraz Tygrysy z Leibstandarte SS Adolf Hitler: Tom 2

Michael Wittmann – legendarna postać, o której napisano setki artykułów i książek. Patrick Agte próbuje wyjaśnić jego fenomen. Ale przedstawia nam...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;