MIECZ ZABÓJCY DEMONÓW - KIMETSU NO YAIBA LIGHT NOVEL: KWIAT SZCZĘŚCIA

Wydawnictwo: Waneko
Data wydania: 2021-11-25
Kategoria: Komiksy

W jednej z odwiedzonych po drodze wiosek Tanjirou widzi pięknie odzianą pannę młodą w wieku Nezuko. Pragnąc szczęścia swojej młodszej siostry, chłopak udaje się na poszukiwania znanego z legendy kwiatu o magicznych właściwościach. Oprócz tej historii w nowelce przeczytacie również nieprzedstawione w mandze epizody z udziałem między innymi Zenitsu i Inosuke oraz opowiadanie oparte na cieszącej się wielką popularnością historii dodatkowej ze “Szkoły Zabójców Demonów”!

Kup książkę MIECZ ZABÓJCY DEMONÓW - KIMETSU NO YAIBA LIGHT NOVEL: KWIAT SZCZĘŚCIA

Opinie o książce - MIECZ ZABÓJCY DEMONÓW - KIMETSU NO YAIBA LIGHT NOVEL: KWIAT SZCZĘŚCIA

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-12-01, Ocena: 4, Przeczytałem,

POMÓC NEZUKO

,,Kimetsu na Yaiba - Miecz zabójcy demonów" to kolejna seria, która na polskim rynku doczekała się dodatku w postaci light noveli. I chociaż zazwyczaj unikam tego typu publikacji jak ognia, tym razem świadomie skusiłem się na nowelkę. I chociaż nie powiem, by jej poziom był równy poziomowi znakomitej mangi (poziom anime też to nie jest), to mogę rzec, że jest to niezła lektura dla tych, którym mało głównej opowieści.

Akcja dzieje się po dwudziestym siódmym rozdziale z tomiku czwartego. Tanjirou i ekipa zatrzymują się w jednej z wiosek, gdzie trwają przygotowania do wesela. Tu nasz bohater poznaje legendę o tytułowym kwiecie szczęścia - roślinie, która znalazcy przyniesie szczęście. Postanawia więc wyruszyć na jego poszukiwania, by móc pomóc Nezuko, ale czy to w ogóle możliwe?

Avatar użytkownika - isil
isil