Miesiąc miodowy

Tom 1 cyklu Miesiąc miodowy

Nora Sinclair jest piękna, inteligentna i bardzo seksowna, mężczyźni dosłownie tracą dla niej głowę. Pracuje jako dekoratorka wnętrz dla bogatych klientów, ceni sobie życie na wysokim poziomie. Dziwnym zbiegiem okoliczności mężczyźni, z którymi się wiąże, umierają na atak serca, zaś konto Nory powiększa się o milionowe kwoty. Tajemniczy zgon ostatniego narzeczonego zwraca uwagę tajnego agenta FBI, Johna O`Hary. Pod przybranym nazwiskiem zawiera bliższą znajomość z Norą i podejmuje z nią grę. Stopniowo przestaje być pewien, czy poszukuje sprawiedliwości, czy może ulega fatalnemu zauroczeniu. Jak szybko Nora zorientuje się, z kim ma do czynienia?

Informacje dodatkowe o Miesiąc miodowy:

Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 2007 (data przybliżona)
Tytuł oryginału: Honeymoon
Tłumaczenie: Andrzej Szulc

Kup książkę Miesiąc miodowy

Miesiąc miodowy - opinie o książce

Avatar użytkownika - wages
wages
Przeczytane:2014-11-10,
Historia pełna akcji, seksu i duuużych pieniędzy. Dekoratorka wnętrz Nora, prowadzi trochę bardziej urozmaicone życie uczuciowe niż przeciętna Amerykanka. Ta piękna morderczyni po kolei i bez skrupułów likwiduje swoich mężów i narzeczonych. Na jej trop, przy okazji innej sprawy, wpada FBI. Czy uda się przystojnemu agentowi John'emu udowodnić winę Nory, czy już w ogóle nie będzie miał na to ochoty? Choć brzmi ciut jak opis z ostatniej strony Harlequin'a to jednak historia jest dobrze opowiedziana i wciągająca. Autor książki James Patterson to twórca takich historii jak "Kolekcjoner" czy "W sieci pająka". Króciutkie rozdziały jeszcze bardziej podkręcają tempo historii i są świetnym rozwiązaniem przy powieści akcji. Polecam.
Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2012-12-29, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Czyta się ją łatwo i przyjemnie, zaskakuje ciekawymi wątkami. Jest warta polecenia.
Avatar użytkownika -

Przeczytane:2010-02-25, Mam,
Patterson jest maksymalnie wszechstronny.... Romanse. Kryminały. Fantastyka/Sci-fi. Lubię autora ;)
Avatar użytkownika - edytaj7
edytaj7
Przeczytane:2021-06-21, Ocena: 5, Przeczytałam,

"Miesiąc miodowy" jest kolejną powieścią Pattersona, po którą sięgnęłam bez zastanowienia. Jego książki biorę w ciemno.

Tym razem jest to historia Nory, wziętej dekoratorki wnętrz, która ma pecha do mężczyzn. Ci, z którymi się wiąże bardzo szybko umierają. A na konto Nory trafiają pokaźne kwoty. Przypadek? Przez przypadek to na jej trop wpada FBI, kiedy ta zaczyna robić się zbyt pewna siebie. Do akcji wkracza jeden z najlepszych agentów, John O'Hara.

W tej powieści już na samym niemal początku dowiadujemy się, kim jest Nora i jakimi pobudkami się kieruje. Gdy na scenie pojawia się agent FBI, dopiero wtedy zaczyna się prawdziwagra, kto kogo pierwszy rozpracuje.

Powieść przykuwa uwagę od samego początku do końca. Co chwila wprowadzane sąnowe, intrygujące wątki. Czarny charakter jest tak barwną i skomplikowaną postacią, że nawet da się lubić. Nawet bardziej niż ten dobry, który dla mnie jest jakiś taki ciapowaty.

Książkę polecam wszystkim fanom dobrego kryminału i thrilleru.

Avatar użytkownika - dayna15
Przeczytane:2014-01-08, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,
Ostrzeżenie
James Patterson, Howard Roughan0
Okładka ksiązki - Ostrzeżenie

Pasją Kristin Burns jest fotografia. Jej życiowa dewiza brzmi: Nie myśl, pstrykaj. Kristin marzy o pracy jako fotografik, ale na razie próbuje zarabiać...

Drugi miesiąc miodowy
James Patterson, Howard Roughan0
Okładka ksiązki - Drugi miesiąc miodowy

Ethan i Abigail Breslowowie zostają zamordowani w trakcie miesiąca miodowego. Ojciec Ethana, chcąc odnaleźć morderców syna i synowej, zleca zawieszonemu...