Mikołajek. Zdjęcia z wakacji

Zdjęcie z wakacji z wszystkimi kumplami to byłoby coś fajnego! Ale trzeba przekonać tatę Mikołajka, żeby kupił aparat. A potem całą bandę, by zapozowała. To prawie tak trudne jak zrobienie zdjęcia klasowego w szkole...

Poznaj nowe przygody Mikołajka i rozwiąż zagadki, które dla ciebie przygotował!

W serii ukazały się:

,,Mikołajek. Sprzedawcy lodów"

,,Mikołajek. Western"

,,Mikołajek. Klub zaginionych traperów"

Mikołajek to ulubiony francuski bohater wszystkich dzieci. Przygody Mikołajka i jego bandy, autorstwa Renégo Goscinnego i Jeana-Jacques'a Sempégo, śmieszą nas od pokoleń. Komiksowe wydanie to świetne rozwiązanie dla najmłodszych. Wakacyjne opowieści, zagadki i łamigłówki umilą czas i wprowadzą w świat Mikołajka. Komiksy powstały na podstawie kreskówki ,,Fantastyczne lato Mikołajka".

Informacje dodatkowe o Mikołajek. Zdjęcia z wakacji:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2023-04-26

Tagi: Publikacje dla najmłodszych książeczki obrazkowe i aktywizujące

Kup książkę Mikołajek. Zdjęcia z wakacji

Mikołajek. Zdjęcia z wakacji - opinie o książce

Czytaliście kiedyś ,,Mikołajka"? Bardzo dawno temu czytałam i pamiętam, że bardzo mi się podobał.

Teraz @znakemotikon wydał komiksy dla młodszych dzieci. Książeczki kierowane są dla sześciolatków. No musiałam się na nie skusić.

Dzięki wydawnictwu miałam możliwość zapoznać się z dwoma tomami z czterech.

Wszystkie tomy oparte są na podstawie kreskówki ,,Fantastyczne lato Mikołajka".

,,Zdjęcia z wakacji":

Mikołajek bardzo chciał pamiątkowe zdjęcie z wakacji ze swoimi kolegami. Co może być w tym trudnego? A no trzeba namówić tatę do kupna aparatu, a później ustawić całą ekipę.

,,Western":

Gdy przyjaciele postanawiają obejrzeć film o kowbojach, psuje się telewizor. Mikołajek razem z kolegami postanawia nagrać swój własny film.

Oba te tomy są niesamowicie zabawne, oj tak poprawiły mi humor. Myślę, że ,,Mikołajek" fajnie sprawdzi się do pierwszych prób czytania komiksów. Obrazki są duże, nie mają dużo szczegółów, więc dziecko nie będzie miało problemu z ich zrozumieniem. Na plus też jest to, że są krótkie, idealne na raz.

Oprócz przygód Mikołajka, na końcu znajdziemy parę zadań. Lubię takie rozwiązania, bo to bardziej zachęca dziecko do czytania.

Mikołajek. Western
Marjorie Demaria0
Okładka ksiązki - Mikołajek. Western

Beznadzieja! Akurat wtedy, gdy mają puszczać film o kowbojach, telewizor się psuje. Mikołajek wpada jednak na kapitalny pomysł! Skoro Gotfryd ma kamerę...

Mikołajek. Sprzedawcy lodów
Marjorie Demaria0
Okładka ksiązki - Mikołajek. Sprzedawcy lodów

Krokiet to gra czy coś do jedzenia? Alcest wolałby to drugie, ale kumple przekonują go, że zabawa jest równie fajna, co jedzenie. Banda Mikołajka potrzebuje...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis