Milczenie matki

Ocena: 6 (1 głosów)

Kochała go, choć przez niego cierpiała. Czy teraz, kiedy go nie ma, odważy się zmierzyć z prawdą o przeszłości, by odzyskać przyszłość?

Obie go kochały. Obie ulegały mu we wszystkim. Obie ukrywały jego tajemnicę. I każda z nich opowiada o nim. Ale to dwie zupełnie inne historie… Olivia, żona Davida, chciała tylko miłości i szczęścia dla nich i ich maleńkiej córeczki. Kochała – mimo cierpienia, upokorzeń, wstydu i poczucia winy. I milczała.
Ivy, matka Davida, nieszczęśliwa w małżeństwie, całe życie podporządkowała synowi. Wszystko mu wybaczała. Udawała, że wszystko jest w porządku. I milczała.
Teraz David nie żyje, a świat obu kobiet wali się w gruzy, tak jak starannie wznoszona przez lata iluzja idealnego męża i syna. Czy żona przerwie milczenie i odważy się zmierzyć z prawdą, która zniszczy to, co pozostało z jej rodziny? Czy zachowa sekret, który zniszczy ją? I czy matka powinna chronić swoje dziecko za wszelką cenę?

Informacje dodatkowe o Milczenie matki:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2018-10-17
Kategoria: Romans
ISBN: 9788324164660
Liczba stron: 352
Tytuł oryginału: A Mother's Confession
Język oryginału: angielski
Tłumaczenie: Ewa Spirydowicz

Tagi: bóg

więcej

Kup książkę Milczenie matki

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
Cytaty z książki

Nauczymy się obwiniać tego, kto to zrobił.


Więcej
Więcej cytatów z tej książki
REKLAMA

Zobacz także

Milczenie matki - opinie o książce

Dla matki dziecko staje się całym światem, szczególnie wtedy, gdy zostaje pozbawiona życia poza nim, a dziecko staje się jej jedynym celem życia. Właśnie tak potoczyło się życie Ivy, która po zajściu w ciąże została pozbawiona własnego życia, a jej jedynym celem stało się wychowywanie syna. Matka wpatrzona w swego syna nie potrafi dostrzec jego wad, widzi w nim upragniony ideał, który chciała sama stworzyć.
Olivia obdarzyła Davida uczuciem, uczuciem, które następnie stało się jej utrapieniem. Do czego jest się w stanie posunąć zaborczy mężczyzna, który kobietę najchętniej zachowałby wyłącznie dla siebie. Do tej pory oczko w ogłowie oddanej mu matki, któremu ciężko jest znieść jakikolwiek sprzeciw.
Trzymająca w napięciu i zaskakująca książka, którą czytałam z zapartym tchem. Intrygująca, ale momentami przerażająca. Jak niewiele wiemy, o ludziach, którzy żyją tuż obok nas. Na pozór normalni, którym życie upływa dzień za dniem, ale często potrafią skrywać najmroczniejsze tajemnice. Zdecydowanie polecam książkę wszystkim czytelnikom.
Książka przeczytana w ramach wyzwania: Mini Czelendż

Link do opinii
Inne książki autora
Tego ci nie powiedziałam
Kelly Rimmer0
Okładka ksiązki - Tego ci nie powiedziałam

MIŁOŚĆ I POŚWIĘCENIE W CZASACH WOJENNEJ ZAWIERUCHY Jest rok 1942. W Europie szaleje wojna. Na skraju syberyjskiego obozu młoda kobieta składa przysięgę...

Kiedy ciebie stracilam
Kelly Rimmer0
Okładka ksiązki - Kiedy ciebie stracilam

„Jeśli uwielbiasz zatracać się w powieściach Nicholasa Sparksa i Jojo Moyes, pokochasz Kelly Rimmer”. Hachette UK Każda z nas choć raz pragnęła...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Ulice
Anna Skowrońska
Ulice
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Formuła Elli
Agnieszka Rautman-Szczepańska ;
Formuła Elli
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy