Miłość kąsa

Dowcipna, doprawiona dawką erotyki i tocząca się w zawrotnym tempie akcja Miłość kąsa to lektura, której słodki jad sprawi, że zapomnisz o całym świecie

Ovsanna Moore jest nie tylko królową horroru, ale i najprawdziwszą kasztelanką Wampirów Hollywoodu. Dobiega pięćsetki, wciąż jednak jest nadzwyczaj atrakcyjną kobietą, która nie boi się żadnych wyzwań.

Peter King, najlepszy policjant w Beverly Hills, widział już niejedno, ale to, co przeżył przy pierwszym spotkaniu z Ovsanną, opisanym w Wampirach Hollywoodu, długo nie mogło mu się pomieścić w głowie.

I gdy wydawało się, że wszystko w światowej stolicy filmu wraca do normy, a Ovsanna i Peter spokojnie będą mogli oddać się temu, co ich oboje ukąsiło, istoty rodem z filmowych produkcji znów atakują. Ta wyjątkowa para ponownie musi zewrzeć szyki, by zaprowadzić porządek... Na miłość czas przyjdzie później.

Adrienne Barbeau jest gwiazdą filmu i telewizji, znaną m.in. z ról w Mgle i Ucieczce z Nowego Jorku. Jej powieści są seksowne, inteligentne, pełne hollywoodzkiego przepychu, garderobianych sekretów i krwistego realizmu. REBIS opublikował jej powieść Wampiry Hollywoodu   - pierwszą z cyklu -  napisaną wspólnie z Michaelem Scottem, irlandzkim autorem bestsellerów.

Informacje dodatkowe o Miłość kąsa:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: b.d
ISBN: 978-83-7510-602-2

Kup książkę Miłość kąsa

Miłość kąsa - opinie o książce

Avatar użytkownika - Tula
Tula
Przeczytane:2011-08-11,
Czytałam pierwszą część i była nieco inna od książek tego typu, nadal jednak czegoś jej brakowało. Zastanawiam się czy "Miłość kąsa" jest lepsza.
Avatar użytkownika - damonowa
damonowa