Miłość kąsa

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: b.d
ISBN: 978-83-7510-602-2

Dowcipna, doprawiona dawką erotyki i tocząca się w zawrotnym tempie akcja Miłość kąsa to lektura, której słodki jad sprawi, że zapomnisz o całym świecie

Ovsanna Moore jest nie tylko królową horroru, ale i najprawdziwszą kasztelanką Wampirów Hollywoodu. Dobiega pięćsetki, wciąż jednak jest nadzwyczaj atrakcyjną kobietą, która nie boi się żadnych wyzwań.

Peter King, najlepszy policjant w Beverly Hills, widział już niejedno, ale to, co przeżył przy pierwszym spotkaniu z Ovsanną, opisanym w Wampirach Hollywoodu, długo nie mogło mu się pomieścić w głowie.

I gdy wydawało się, że wszystko w światowej stolicy filmu wraca do normy, a Ovsanna i Peter spokojnie będą mogli oddać się temu, co ich oboje ukąsiło, istoty rodem z filmowych produkcji znów atakują. Ta wyjątkowa para ponownie musi zewrzeć szyki, by zaprowadzić porządek... Na miłość czas przyjdzie później.

Adrienne Barbeau jest gwiazdą filmu i telewizji, znaną m.in. z ról w Mgle i Ucieczce z Nowego Jorku. Jej powieści są seksowne, inteligentne, pełne hollywoodzkiego przepychu, garderobianych sekretów i krwistego realizmu. REBIS opublikował jej powieść Wampiry Hollywoodu   - pierwszą z cyklu -  napisaną wspólnie z Michaelem Scottem, irlandzkim autorem bestsellerów.

Kup książkę Miłość kąsa

Avatar użytkownika -

Adrienne Barbeau z zawodu jest aktorką goszczącą na małym i dużym ekranie. Jej największe i najgłośniejsze role pochodzą z filmów Mgła oraz Ucieczka z Nowego Jorku. Ze swojej znajomość środowiska aktorskiego korzysta w czasie pisania swoich książek. Miłość kąsa to drugi tom serii Wampiry Hollywoodu.   Główną bohaterką jest Ovsanna Moore, pięćsetletnia wampirzyca, będąca gwiazdą filmów grozy. Pomimo swojego wieku, jest ona bardzo atrakcyjną kobietą, która z chęcią podejmuje każde wyzwanie. Jest także kasztelanką wszystkich Wampirów Hollywoodu, pomimo tego, że pochodzą one z różnych klanów. Kolejną z ważnych postaci w powieści jest Peter King, który pracuje w policji Beverly Hills. Pomimo tego, że jest on człowiekiem, doskonale wie, kim tak naprawdę jest Ovsanna, razem bowiem rozwiązali sprawę morderst gwiazd filmu w poprzedniej części serii.   Tym razem także tych dwoje będzie musiało ponownie zewrzeć szyki, aby poradzić sobie z bandą wilkołaków i zmiennokształtnych, która napada na główną bohaterkę. Dodatkowo na głowę wampirzycy spadną problemy z osobistą asystentką oraz zaczną się do niej zgłaszać członkowie klanu, którzy będą chcieli podjąć pracę w jej wytwórni filmowej.   Niestety, tym razem Adrienne Barbeau swoich czytelników zawodzi. Opis książki brzmi zachęcająco, a i okładka zachęca do sięgnięcia po tę powieść ...

Avatar użytkownika - justa21
justa21
Fabryka snów, fabryka horroru Ma blisko pięćset lat i wciąż emanuje seksem. Sztyletowano ją w przeszłości, przypalano, łamano kołem, strzelano do niej i ze wszystkiego wyszła obronną ręką. Przeżyła wojnę trzydziestoletnią, rewolucję francuską i inkwizycję, a teraz podbija Hollywood jako najpotężniejszy wampir Ameryki Północnej. Zrodzona już jako wampir z czarownicy i wampira z najstarszego ormiańskiego klanu Dakhanavar, kasztelanka rodu, scenarzystka, producentka i gwiazda horrorów. O kim mowa? Ci, którzy spotkali się już z wampirami Hollywoodu, doskonale wiedzą, że królowa jest tylko jedna, a jest nią… Ovsanna Moore, prywatnie znana jako Ovsanna Hovannes Garabedian, bohaterka wielce oryginalnej książki Adrienne Barbeau „Miłość kąsa”. Ta powieść z przymrużeniem oka traktująca cały sztuczny blichtr amerykańskiej fabryki snów, to propozycja adresowana do wszystkich drapieżnych kociaków, czyli kobiet zafascynowanych władzą, mężczyznami, wielkim światem i… wampirami. A tych ostatnich w książce nie brakuje, podobnie jak innych zmiennokształtnych w postaci boxenwolfów (ludzi, którzy za pomocą magii lub talizmanów zmieniają kształt), loup-garoux (ludzi, których przemiana odbywa się w sposób niekontrolowany), osobników dotkniętych likantropią, wilkołaków z krwi i kości oraz najstraszniejszych z nich – rougarou ...

Opinie o książce - Miłość kąsa

Avatar użytkownika - Tula
Tula
Czytałam pierwszą część i była nieco inna od książek tego typu, nadal jednak czegoś jej brakowało. Zastanawiam się czy "Miłość kąsa" jest lepsza.
Avatar użytkownika - damonowa
damonowa