Miłość na kredyt

Czy warto pozwolić na to, aby burzliwe wydarzenia z przeszłości wciąż wpływały na obecne życie i nie pozwalały rozwinąć skrzydeł?

Traumatyczne dzieciństwo i trudne relacje z siostrą odcisnęły na Klarze piętno, a niedawno zakończony związek pogrąża ją w jeszcze większej otchłani. Tylko dzięki jedynemu przyjacielowi powoli staje na nogi. W nowej pracy dziewczyna wikła się w kolejną skomplikowaną relację – poznaje człowieka, który wywróci jej świat do góry nogami…

Czy Klara uwierzy w lepsze jutro i odważy się zmienić swoje życie?

Informacje dodatkowe o Miłość na kredyt :

Wydawnictwo: Lira
Data wydania: 2019 (data przybliżona)
ISBN: 978-83-66229-52-5
Język oryginału: Polski

Kup książkę Miłość na kredyt

Miłość na kredyt - opinie o książce

Avatar użytkownika - patrycjadyrda
patrycjadyrda
Przeczytane:2020-02-14, Ocena: 4, Przeczytałam, 26 książek 2020, 52 książki 2020,

#MiłośćnaKredyt
Miłość w życiu każdego człowieka jest najważniejsza. Dzięki niej ludzie stają się lepsi, radośniejsi, są w stanie pokonać trudności, ale nie można jej zaksięgować ani po stronie debetu, ani kredytu. Nie można jej zastawić, pożyczyć, wymienić, opodatkować, można ją dać kochanej osobie. Pokochać i zaufać jest trudno, bo to zawsze wiąże się z ryzykiem, ale dzięki nim otrzymujemy pomoc, budujemy więź, bliskość, nadzieję na przyszłość.
Klara Lazar miała trudne dzieciństwo i relacje z siostrą. Chociaż były bliźniaczkami, były całkiem różne. Inga ciągnęła ją w przepaść i kłopoty, będące powodem jej depresji, kompleksów oraz trudności w budowaniu związków. Oprócz siostry nie ma nikogo. Może liczyć w każdej sytuacji tylko na Adriana, przyjaciela ze studiów. Chociaż iskrzy między nimi, ona traktuje go jak brata. Tylko Adi wie o niej wszystko i to on pomaga jej wyjść z dołka po zakończeniu związku, załatwiając jej pracę sprzątaczki w banku, w którym pracuje. Tam właśnie poznaje Roberta. Dyrektorka dupka, z którym z czasem wikla się w skomplikowaną relację. Człowieka, który wywróci jej życie do góry nogami.
Nie jest to literatura wysokich lotów, możnaby się do kilku rzeczy przyczepić, lecz niebywały pech Klary, odrobina pikanterii, sarkastycznego humoru, wątek siostry i burzliwej przeszłości, która nie daje o sobie zapomnieć sprawia, że książkę czyta się szybko i może się podobać.
Jeśli Walentynki zamierzacie spędzić z książką, to będzie to odpowiednia lektura.

Układ (nie) idealny
Katarzyna Zięcina0
Okładka ksiązki - Układ (nie) idealny

Dwie przyjaciółki Nadia i Bianka, postanawiają uciec od codzienności i wyrwać się na weekend do Paryża. Nadia spotyka...