Miłość... nie ogarniam. Męskie spojrzenie na życiowe sprawy

Czy można ogarnąć miłość? Odpowiedź na to pytanie tylko pozornie wydaje się łatwa. W świecie, w którym coraz trudniej mówi się o uczuciach, pojawia się ta książka – napisana lekkim, przystępnym językiem, ze swadą i poczuciem humoru. Jerzy Jabłoński nawiązuje do różnych sytuacji ze swojego życia i interpretuje je w sposób, który naprawdę przekonuje. Warto sięgnąć po ten tytuł, by przekonać się, że wcale nie musimy wszystkiego ogarniać – albo na przekór utartym schematom można jednocześnie ogarniać… i nie ogarniać. To jeden z najpiękniejszych paradoksów wiary i życia.

O co chodzi z tą miłością – do Boga i do drugiego człowieka? Jak poukładać sobie we współczesnym świecie sprawy związane z wiarą? Jak odnaleźć się w trudnych sytuacjach, niespotykanych wydarzeniach dnia codziennego? Co liczy się naprawdę? Odpowiedź na te i inne pytania można znaleźć w książce Jerzego Jabłońskiego.

Jerzy Jabłoński - teolog, nauczyciel, bloger, autor publikacji dla dzieci i nauczycieli. Laureat prestiżowej nagrody - Nauczyciel Innowator.

Informacje dodatkowe o Miłość... nie ogarniam. Męskie spojrzenie na życiowe sprawy:

Wydawnictwo: Święty Wojciech
Data wydania: 2020-08-05
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-8065-377-1

Tagi: poradniki

Kup książkę Miłość... nie ogarniam. Męskie spojrzenie na życiowe sprawy

Miłość... nie ogarniam. Męskie spojrzenie na życiowe sprawy - opinie o książce

Życie nie ogarniam. Prostym językiem o trudnych sprawach
Jerzy Jabłoński0
Okładka ksiązki - Życie nie ogarniam. Prostym językiem o trudnych sprawach

Jak ogarnąć swoje życie? Co zrobić, by odnajdywać sens w zdarzeniach dnia codziennego? Czy to, co wydaje się z góry przegrane, może nas ubogacać...