Miłość online

Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 2019-10-22
Kategoria: Romans
ISBN: 9788328354036
Liczba stron: 312
Tytuł oryginału: Love online
Język oryginału: angielski
Tłumaczenie: Marcin Kuchciński

Ocena: 4.75 (4 głosów)

Ta książka została dodana do bazy serwisu Granice.pl przez jednego z użytkowników i oczekuje na moderację

Któregoś wieczoru Ryder, przystojny playboy i syn producenta filmowego, przeglądał stronę z sekskamerkami. W oko wpadła mu dziewczyna ze skrzypcami. „Montana” miała piękny głos i cudownie śpiewała. Była śliczna, ujęła go świeżą, naturalną urodą, która nie potrzebowała makijażu ani skalpela. Ryder przedstawił się jako „ScreenGod” i rozpoczął rozmowę. Następnego wieczoru ponownie zagadnął dziewczynę. Wkrótce nocne odwiedziny stały się jego ucieczką od rzeczywistości, a „Montana” — obiektem fascynacji i obsesją. Inteligentna, bystra, z poczuciem humoru, pociągała Rydera jak żadna inna kobieta.

„Montana” to tak naprawdę Eden. Praca przed kamerką jest dla niej sposobem na podreperowanie budżetu. Trudno jej przeoczyć „ScreenGoda”, bo zachowuje się inaczej niż pozostali obserwujący. Okazuje jej zainteresowanie i autentyczną troskę, a także rozmawia z nią z szacunkiem i uwagą. Wkrótce również dla Eden spotkania na czacie stają się najważniejszym punktem dnia, choć zdaje sobie sprawę, że taka wirtualna znajomość najpewniej długo nie potrwa. Musi zakończyć się rozstaniem. Im mniej przykrym, tym lepiej.

Granica, którą Eden stawia Ryderowi, jest jasna. Każde ma pozostać w swoim świecie — tyle że chemia między nimi jest coraz silniejsza. W pewnym sensie są dla siebie anonimowi, ale dzięki temu nie boją się szczerości i otwartości. Do mężczyzny wreszcie dociera, że jeśli znajomość z Eden pozostanie jedynie w internecie, zaprzepaszczą szansę na prawdziwą miłość. Ryder postanawia zaryzykować i odnaleźć ukochaną w realnym świecie. Wystarcza mu niewielka wskazówka...

Czy zaryzykujesz dla idealnej miłości — z internetu?

Tagi: Romans

Kup książkę Miłość online

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Opinie o książce - Miłość online

Jak dla mnie ta książka to baśń dla dorosłych.  Pprzystojny i bogaty Rider ratuje z opresji piękną ale niezbyt zamożną Eden. A wszystko zaczęło się od sekskamerki. Rider chciał oderwać się od rzeczywistości i trochę wyluzować.  Wszedł na stronę sekskamerki i tam jego uwagę zwróciło zdjęcie kobiety że skrzypcami.  Oprócz wyglądu dziewczyny zachwycił go jej głos.  Przez kilka wieczorów życzył by śpiewała mu do snu. Jednak chciał potem czegoś więcej, chciał ją bardziej poznać,  dowiedzieć się gdzie mieszka. Przez wiele dni prowadzili rozmowy na żywo aż wreszcie odważył się pokazać swoją twarz. Eden była nim zachwycona. Między dwojgiem jest chemia, ale ona boi się przejść na wyższy poziom ich znajomości.  Okazja się zdarza kiedy przez kilka dni się Eden nie odzywa A Rider martwi się,  że coś się jej stało.  Postanawia ją znaleźć A to mu się udaje dzięki jej bluzcew której chodzi do pracy do restauracji.  Kiedy dochodzi do spotkania Eden jest szczęśliwa lecz boi się że szybko się skończy tą znajomość.  Rider coraz bardziej się zżywa z Eden i jej bratem. Wszystko idzie dobrze do czasu kiedy niespodziewanie umiera ojciec Ridera. Na pogrzebie Eden poznaje byłą ukochaną chłopaka A ta wyznaje że dalej to kocha i chce wrócić do niego. Eden ma coraz większe wątpliwości,  że ich związek przetrwa . Jednak Rider oddalajej troski. Odrzuca byłą ukochaną bo wie że całym sercem kocha Eden. Razem się zastanawiają jak poradzić sobie z odlegloscia jakaich dzieli. Rider tak kombinowal że załatwił nową szkołę dla brata Eden Olliego,  przeniósł nawet ich dom, by czuli się komfortowo i bezpiecznie,  szczególnie dla niewidomego chłopca.  Eden już nie musi prowadzić sekskamery bo pomaga jej Rider, poszła na muzyczne studia o których marzyła i znalazła inną pracę.  Jej marzenie się spełniło bo ma to co pragnęła, dzięki swojemu księciowi,  również Rider wiele zawdzieczal Eden bo rozjaśniła jego życie i nadała mu sens.  Są szczęśliwi jak w bajce.

Link do opinii
Avatar użytkownika - MalgorzataSk
MalgorzataSk
Przeczytane:2020-01-20, Ocena: 4, Przeczytałem, 52 książki 2020,
Avatar użytkownika - rudablondynkarec
rudablondynkarec
Przeczytane:2020-01-16, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 2020,

Ryder i Eden poznają się dość nietypowo, a mianowicie przez internet. Kilka rozmów coraz bardziej ich przyciągało, ale postawiona granica nie pozwala im tego przenieść w świat realny. Czy pomimo tego będą w stanie żyć dalej? Czy w końcu któreś z nich złamie obietnicę? 

 

 

Pewnego wieczoru Ryder na stronie z sekskamerkami odkrywa profil Eden, która go od samego początku intryguje, gdyż w jego odczuciu nie pasuje ona do tej strony. W ten oto sposób zaczynają codziennie ze sobą rozmawiać oraz poznawać, ale żadne nie chce złamać postawionej granicy, lecz jedno wydarzenie zmienia wszystko. 

 

 

Według mnie jest to piękna historia pokazująca, że miłość można poznać nawet przez internet, a przede wszystkim, że potrafi znieść wiele. Opowieść ta zapewnia nam emocjonalną karuzelę, która cały czas nas zaskakuje, gdyż nie możemy przewidzieć, co wydarzy się za chwile. Powyższa książka to przede wszystkim trzymającą w napięciu historia, gdyż wciąga czytelnika aż do ostatniej strony. 

 

 

Moja ocena: 9/10

 

 

 

Link do opinii
Avatar użytkownika - Eliza89
Eliza89
Przeczytane:2019-12-12, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 2019 ,
Inne książki autora
Grzechy Sevina
Penelope Ward0
Okładka ksiązki - Grzechy Sevina

W przypadku Sevina religijna rodzina i staranne, pobożne wychowanie nie wystarczyły. Chłopak był grzesznikiem. Podążał za swoim pożądaniem i nie przejmował...

Przyrodni brat
Penelope Ward0
Okładka ksiązki - Przyrodni brat

Dziewczyna nie powinna pragnąć tego, kto ją dręczy. Greta była cichą nastolatką, a jej życie miało swój spokojny rytm — szkoła, nauka, dorywcza...

Zobacz wszystkie książki tego autora