Miłość pod Psią Gwiazdą

Czy pełna kompleksów licealistka może zaimponować najbardziej interesującemu chłopakowi w szkole? Jak nie przegapić prawdziwej miłości, która kryje się nie tam, gdzie jej szukamy? Magda i Andrzej - oboje niepewni własnej wartości. Ich drogi krzyżują się przypadkiem. Czy to, co się między nimi zdarzyło, pomoże im odnaleźć samych siebie? Jaką rolę w ich życiu odegra pewien pies? A nawet dwa psy?

,,Miłość pod Psią Gwiazdą" to opowieść o poczuciu winy, a także szukaniu, chwytaniu, utracie i znajdowaniu miłości.

Kupując tę książkę, wspierasz Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu.

Informacje dodatkowe o Miłość pod Psią Gwiazdą:

Miłość pod Psią Gwiazdą - opinie o książce

Avatar użytkownika - enigma1
enigma1
Przeczytane:2016-04-07, Ocena: 6, Przeczytałam, 26 książek 2016,
Nie tylko starzy ludzie chorują, Nie tylko młodzi się chucią kierują. Nie tylko młodzież miewa kłopoty - dorośli także robią głupoty. Exhipis - pijak może być gazdą. Gdzież to? W książce "Miłość pod Psią Gwiazdą".
Avatar użytkownika - natalia07
natalia07
Przeczytane:2014-01-27, Ocena: 6, Przeczytałem, 12 książek 2014,
,,Miłość pod Psią Gwiazdą" jest powieścią dla młodzieży, choć myślę, że i dla dorosłego lektura może być nowym i ciekawym spojrzeniem na młodsze pokolenie i jego problemy, także te uczuciowe, bo one na pewno zajmują znaczące miejsce w życiu nastolatków. Pierwsze uczucia, miłość i przyjaźń, to tylko niektóre z wątków podejmowanych przez autorkę. U jej postaci trwa przecież rok szkolny, są więc i problemy z nauczycielami.Oprócz tego Anna Łacina porusza kwestię, która widać, że jest jej bliska - schronisk dla zwierząt, ich przepełnienia i tego, że na miejsce tych zaadoptowanych ciągle niestety przybywają nowe. . ,,Miłość pod Psią Gwiazdą" jest świetną powieścią dla tych, którzy mają ochotę zajrzeć do świata młodzieży licealnej i ich rodzin. Dla mnie wycieczka w taki świat była odświeżającym doświadczeniem.
Avatar użytkownika - darinda
darinda
Przeczytane:2014-02-08, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2014,
Lubię tego typu książki o kłopotach miłosnych młodzieży i dorosłych. Świetnie napisane :)
Avatar użytkownika - atena
atena
Przeczytane:2013-11-12, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2013,
Kolejna książka dla młodzieży. Losy Magdy, Andrzeja, Roberta i ich licealnych kolegów. Czy młodzież jest w stanie się czemuś poświęcić, a co z ich nauką? Nauczyciele to przyjaciele czy wrogowie? Warto przeczytać
Avatar użytkownika - Elia
Przeczytane:2013-08-29, Ocena: 5, Przeczytałam, Dla miłośników psów, Mam,
Czynnik miłości
Anna Łacina0
Okładka ksiązki - Czynnik miłości

Gdyby rodzina Cullenów chodziła do liceum Patrycji, wszystko wyglądałoby inaczej. Ale takie rzeczy dzieją się tylko w książkach. Poza nimi czeka...

Ostatnie wakacje
Anna Łacina0
Okładka ksiązki - Ostatnie wakacje

Życie siedemnastoletniej Ośki zostaje wywrócone do góry nogami. Dziewczyna musi opuścić przyjaciół i przeprowadzić się na drugi koniec...