Miłość w czasach rozkładu

Odwieczny konflikt pomiędzy wiedźmami a Zakonem ciągnie się już od czasów Mrocznych Wieków. Mimo że ludzkości znacznie trudniej udaje się przetrwać w wyjątkowo niebezpiecznym świecie, przedstawiciele tych dwóch frakcji nadal wbijają sobie szpile. Co, jeśli będą zmuszeni porzucić długotrwałą niechęć, pokonać lęki i stanąć ramię w ramię przeciwko prawdziwemu złu?

On – rycerz, twardziel, a momentami cham.

Ona – wiedźma, piękność, choć zazwyczaj zołza.

Ich stosunki miały pozostać stricte zawodowe, jednak gdy dookoła szaleją śmierć i zniszczenie, na wszystko trzeba spojrzeć inaczej. Zwłaszcza że przyszłość wydaje się coraz bardziej niepewna… Czy los pozwoli Verinie i Rejnarowi połączyć nie tylko siły, ale też coś więcej?

W najnowszej powieści D.B. Foryś i Marcina Halskiego dwie wizje świata zlepią się w jedną, chociaż nietypową przygodę. Dark fantasy? Erotyk? Czarna komedia? „Miłość w czasach rozkładu” zjada te gatunki na śniadanie!

Informacje dodatkowe o Miłość w czasach rozkładu:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-11-08

Kup książkę Miłość w czasach rozkładu

Miłość w czasach rozkładu - opinie o książce

Avatar użytkownika - Czytajka93
Czytajka93
Przeczytane:2023-11-17, Ocena: 5, Przeczytałam,

Zapraszam do powieści dark fantasy pt. "Miłość w czasach rozkładu" duetu autorstwa D. B. Foryś i Marcina Halskiego.

Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Niepowiem

Lubicie czytać książki z gatunku dark fantasy?

Świat pełen tajemnic i magii prowadzi czytelnika w niezwykłą przygodę pełną emocji. Trwa konflikt pomiędzy wiedźmami a Zakonem, który ciągnie się od czasów Mrocznych Wieków. Ludzkości coraz trudniej jest przetrwać w tak niebezpiecznym i niepewnym świecie. Zarówno biała jak i czarna magia powrócą, lecz aby do tego doszło, potrzebny będzie ktoś, kto posiada w sobie krew czarownic oraz siłę Zakonu. Verina to piękna i atrakcyjna wiedźma, a zarazem zołza. Rejnar to dowódca straży i człowiek Zakonu. Wyszkolono go na opiekuna czarownicy. Nie zna prawdy o własnej przeszłości. Przy Verinie wszystko staje się magiczne i wyjątkowe. Rejnar ma wiele oblicz, które wybierze tym razem? Nie każdy jest tym za kogo się podaje. Zakon ma swoje tajemnice, kim okaże się jego dowódca, Wielki Mistrz?

O bibliotece Zakonu krąży wiele legend i plotek. Co kryją księgozbiory?

Magia powoli się odradza, przyszłość jest niepewna.

Zło powraca, dookoła szaleją śmierć i zniszczenie. Trujący opar w mieście zbiera żniwo ludzkich ciał. Potwory, monstra atakują wszędzie. Trwa bitwa o ludzkość, do której oprócz Zakonu dołączyły wiedźmy, żeby wspólnymi siłami odeprzeć wroga, jeśli przegrają nekromanci powrócą do świata razem z zapomnianą magią.

Jaki będzie finał tej nietypowej przygody?

Powieść czyta się szybko, polecam wszystkim miłośnikom dark fantasy. To fantastyka z elementami humoru, romansu i delikatnej erotyki. Postacie są w dość ciekawy i fajny sposób wykreowane przez autorów. Książka dostarczy czytelnikowi ciekawych wrażeń, rozrywki i miłej zabawy... A zakończenie książki każdy z nas może sobie sam dopowiedzieć, ponieważ pozostaje ono otwarte. Myślę, że na pewno piękna szata graficzna okładki książki przykuje uwagę każdego. Gratulacje dla duetu autorskiego D. B. Foryś i Marcina Halskiego za stworzenie tak dobrej powieści dark fantasy. Subiektywna ocena książki to 8/10