Miłość zaczyna się od miłości

Miłość zaczyna się od miłości to spojrzenie na pracę oraz doknania muzyczno-pisarskie Olgi Kory Sipowicz, które udało się odtworzyć, ułożyć i zaprezentować dzięki Kamilowi Sipowiczowi, jej mężowi. Najnowsza publikacja koncentruje się na latach 2003-2018 przy czym nie brakuje również kilku chwil wprost z 1983 roku.

Zeszyty mają zaoferować nam możliwość zbliżenia się do uczuć oraz emocji, jakie towarzyszyły artystce podczas jej pracy nad kolejnymi tekstami. W tym kontekście nie może nikogo zdziwić obecność elementów związanych z techniką pisania, implementowania kolejnych pomysłów z zachowaniem odpowiedniego rytmu i frazy muzycznej. Książka umożliwi nam poznanie tajniki pracy powiązane ściśle ze sporą ilością emocji towarzyszących procesowi twórczemu.

Jeżeli chcielibyście lepiej zrozumieć tę oryginalną postać to bez wątpienia ta pozycja została stworzona właśnie dla Was. Zeszyty były dla Kory odskocznią, w której dzieliła się swoimi intymnymi myślami podczas kreowania kolejnych wersów, ułatwiających czytelnikowi zagłębienie się w labirynt myśli składających się na niezapomniane hity.

Informacje dodatkowe o Miłość zaczyna się od miłości:

Wydawnictwo: Agora
Data wydania: 2019-11-27
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy

Tagi: Dzienniki

Kup książkę Miłość zaczyna się od miłości

Miłość zaczyna się od miłości - opinie o książce

Ciekawe opracowanie pamiętników jednej z Ikon historii polskiej muzyki rockowej - Olgi Kory Sipowicz. Odpowiednio dobrana grafika. Teksty zaskakujące, dające do myślenia, warte zapamiętania. Gra słów, interesujące zestawienia. Inspirujące.

Warto przyczytać, nawet wówczas gdy twórczość tej piosenkarki, autorki tekstów jest dla czytelnika historią. Dla tych, którzy przez lata mogli obcować - za sprawą mediów - z jej twórczością, była to okazja, by lepiej poznać, czasem powspominać, czasem spojrzeć na świat jej oczyma.